artykuł sponsorowany

Targi Zdrowia i Urody w Focus Mall w Piotrkowie

Czwartek, 23 marca 2023
Wiosna to świetny czas żeby zadbać o dobrą formę, czyli o zdrowie i wygląd. W sobotę 25 marca w Focus Mall w Piotrkowie odbędą się Targi Zdrowia i Urody, podczas których można będzie skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji i porad prowadzonych przez specjalistów. Odbędą się też pokazy dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem swojej wiedzy w zakresie dbania o urodę, jak również sprawności fizycznej.
Targi Zdrowia i Urody w Focus Mall w Piotrkowie

Początek wiosny to najlepszy moment, żeby po długiej zimie pomyśleć o zadbaniu o siebie. Warto wykorzystać nadchodzące cieplejsze dni i większą ilość słońca jako motywację do wprowadzenia nowych nawyków i sposobów troski o swoje zdrowie i wygląd. W sobotę, 25 marca w Focus Mall w Piotrkowie w godz. 12:00 - 18:00 na placu głównym w pobliżu H&M odbędą się Targi Zdrowia i Urody, w których wezmą udział liczni specjaliści z Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań słuchu i wzroku prowadzonych przez GEERS Dobry Słuch oraz Vision Express, zmierzyć poziom glukozy i ciśnienie tętnicze krwi dzięki Aller Gen oraz spróbować inhalacji wodoro-tlenowych ze Studio Aktywnego Wodoru Life - Anna Łuczyńska. Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek Kamilki będzie uczyło profilaktyki raka piersi i jąder. Dostępne będą również darmowe badania stóp pod kątem płaskostopia dzieci i dorosłych prowadzone przez Fizjo Strefa – Rehabilitacja i Masaż Izabella Kęsy-Koźmioska. Przy stoiskach Gabinetu Dietetycznego Dietetyka Bez Oporów Krystian Ściechowski specjaliści będą udzielać porad dietetycznych. Nie zabraknie ekspertów z obszaru kosmetologii, dbania o włosy, makijażu depilacji laserowej, opalania natryskowego oraz odnowy biologicznej.

 

Jak zadbać o dobrą formę dzieci i dorosłych pokażą wszystkim odwiedzającym centrum LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do, Klub Aikido- Aikikai, Baila Dance Studio oraz Power Jump. Odbędą się pokazy, będzie można porozmawiać i dowiedzieć się więcej na temat specyfiki poszczególnych treningów, ich zalet i możliwości korzystania z nich w Piotrkowie Trybunalskim.

 

„Wiosna to idealny czas na regenerację sił i całościowe zadbanie o siebie. Targi w Focus Mall w Piotrkowie umożliwiają szeroki przegląd możliwości jakie mamy w naszym mieście. Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci, myślę, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zachęcamy do badań profilaktycznych, aktywności sportowych i śledzenia nowości kosmetycznych, wszystko to świetnie wpływa na poprawę nastroju” – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

 

W targach weźmie udział blisko 20 firm i organizacji zarówno tych obecnych na co dzień w Focus Mall w Piotrkowie, jak i posiadających swoje punkty na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Do wygrania będą vouchery rabatowe na zabiegi i zajęcia sportowe. Pełna lista wystawców jest dostępna na stronie internetowej galerii.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat