Sprawdź bezpłatnie hamulce w swoim aucie

Strefa FM Czwartek, 03 grudnia 20206
W stacji diagnostycznej działającej przy piotrkowskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi za darmo sprawdzicie sprawność hamulców swojego samochodu.
fot. pixabay fot. pixabay

W dwie najbliższe soboty, czyli 5 i 12 grudnia, przy ulicy Glinianej 17 przeprowadzona będzie akcja podczas której kierowcy za darmo będą mogli sprawdzić stan hamulców we własnych pojazdach. A jak wiadomo, te mają bardzo istotny wpływ na nasze bezpieczeństwo na drodze. - Badanie techniczne wykaże czy samochód ma prawidłową siłę hamowania i w razie potrzeby pozwoli bezpiecznie się zatrzymać w sytuacji awaryjnej. W ciągu roku pokonujemy bardzo dużo kilometrów, a szczególnie w warunkach zimowych, układ hamulcowy moje stracić swoje właściwości. Warto więc sprawdzić, między przeglądami, czy wszystko jest w porządku. Przy okazji sprawdzimy opony, czy mają prawidłowy bieżnik i spełniają wszelkie wymagania - mówi Dariusz Misztal, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi w oddziale terenowym w Piotrkowie.

 

Przypominamy, akcja odbędzie się 5 i 12 grudnia w godzinach od 8 do 16.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_moszczenicanin ~gość_moszczenicanin (Gość)03.12.2020 17:44

O nieeeee, nie jade, jeszcze mi zabiorą dowód rejestracyjny !!
Mój passacik ma swoje lata i coś w nim może nie być dobre

30


gość_cyk ~gość_cyk (Gość)03.12.2020 20:19

Naprawią też za darmo? Bo mój prawie nie hamuje.

21


kb ~kb (Gość)03.12.2020 18:34

Sam sobie sprawdzę, przy okazji oczyszczę i przygotuję do zimy... :)

10


gość_j ~gość_j (Gość)03.12.2020 20:06

U mnie ni ma juz czym chamowac.jAk wcisne w pedal to iskry lecum.

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat