Advertisement

Śmiertelny wypadek w Elektrowni Bełchatów

Strefa FMBełchatów Wtorek, 15 listopada 202216
Tragiczny wypadek na terenie bełchatowskiej elektrowni. 32-letni mężczyzna spadł z dużej wysokości i zginął na miejscu.
fot. PGE GiEK fot. PGE GiEK

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 9.00.

Na miejsce natychmiast wysłani zostali policjanci, którzy ustalili, że 32-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, będący pracownikiem jednej z firm, która wykonywała prace na terenie Elektrowni Bełchatów, podczas prac na metalowej konstrukcji spadł z wysokości około 20 metrów. Podjęta akcja reanimacyjna była bezskuteczna, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy bełchatowskiej policji.

Czynności wyjaśniające w tej sprawie, pod nadzorem prokuratury, prowadzi policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza. Jak informuje Sandra Apanasionek, rzecznik prasowy PGE GiEK, w elektrowni powołano dodatkowo wewnętrzny zespół, który we współpracy z pracodawcą ofiary wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)15.11.2022 13:14

A nie inspekcja pracy powinna prowadzic dochodzenie?

67


Bobo ~Bobo (Gość)16.11.2022 18:36

Każdy wie jak wyglądają prace na stawianiu rusztowań czy potem inne w firmach gdzie liczy się tylko szybkość zrobienia i jazda w inne miejsce. Młody robił to pewnie wiele razy aż wreszcie przez nieuwagę, brak zabezpieczenia plus głupi pech spadł jak wielu na budowach. Ale tu było wysoko i koniec.

20


Longinus ~Longinus (Gość)15.11.2022 22:35

Ale się cietrzewie rozcietrzewiły w komentarzach, a tu zginął człowiek. Czytać hadko.

70


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)15.11.2022 16:04

Już policja coś wyjaśni jak zwykle nie są specjalistami w tym kierunku. Ja składałam dwa razy zawiadomienie na policję szkoda tam nawet chodzić wszystkie potrzebne dokumenty a na koniec śledczy stwierdza panie ja się na tym nie znam.
Skoro się nie znają na niczym to po co przydziela się sprawy do prowadzenia skoro śledczy i tak twierdzi ,że on się na tym nie zna to kto ma co wyjaśnić?

61


Hmmm ~Hmmm (Gość)15.11.2022 19:20

Wyrazy współczucia dla rodziny...

100


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat