Rodzinny festyn w Święto Wojska Polskiego

Poniedziałek, 12 sierpnia 20192
"Polska - tu mieszka wolność". To hasło przewodnie festynu, który w najbliższy czwartek (15 sierpnia) zostanie zorganizowany w Mzurkach w gminie Wola Krzysztoporska.
fot.: pixabayfot.: pixabay

W programie imprezy zaplanowano liczne koncerty lokalnych zespołów muzycznych, które zabiorą przybyłych w folklorystyczną podróż po regionie. Oprócz grup z powiatu piotrkowskiego, na scenie w Mzurkach pojawią się również między innymi goście z Radomska czy Sieradza. Będzie też można wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz zabawić się w wesołym miasteczku. 

 

Organizatorami wydarzenia są Narodowe Centrum Kultury, Park Mzurki oraz Stowarzyszenie Folkloru Miejskiego "Agrafa" Festyn "Polska - tu mieszka wolność" rozpocznie się w czwartek o 14:00 w Parku Podworskim w Mzurkach.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

asdf ~asdf (Gość)16.08.2019 09:32

Fajna impreza tylko po co Antoni?

00


graz ~graz (Gość)12.08.2019 09:22

Apel smoleński będzie ?

41


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat