Propozycje na weekend. Sprawdź co dziać się bedzie w Piotrkowie i regione!

Piątek, 18 sierpnia 20231
Koncerty, propozycje kinowe, transmisja live koncertu Metaliki na żywo w kinie Helios oraz "Piotrkowska potańcówka" to propozycje na weekend. Początek imprez już w piątek!

Ładuję galerię...

Maraton horrorów, potańcówka na płycie Rynku Trybunalskiego to piątkowe (18.08) propozycje spędzenia wolnego czasu. W sobotę (19.08) gratka dla miłośników grupy Metalica, który zagra na żywo z Arlington w Teksasie, na którego transmisję zaprasza Helios. Jeżeli lubicie kino plenerowe (20.08) to na kolejny seans zaprasza Mediateka. Niedziela (20.08) upłynie jednak pod znakiem koncertów w regionie. Zagrają m.in Tribbs, Golec Uorkiestra, Cleo, Mateusz Ziółko i Trubadurzy. Znajdzie się też coś dla miłośników historii Piotrkowa i ruchu na świeżym powietrzu. ODA zaprasza (20.08) na kolejną prelekcję „Wokół historii Hortensji”, a sołectwo Poniatów na Marsz po zdrowie. Szczegóły imprez w galerii na plakatach.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

B łee ~B łee (Gość)18.08.2023 16:09

Nuda.

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat