Advertisement

Polski kandydat do Oskara w kinie Piksel

Piątek, 24 marca 20231
W najbliższą sobotę (25.03) w kinie studyjnym Piksel będzie można obejrzeć film Jerzego Skolimowskiego "IO". Dzieło reżysera było tegorocznym kandydatem do presitżowej nagrody - Oscara - w kategorii najlepszy pełnomentrażowy film międzynarodowy. Projekcja rozpocznie się o godz. 17.00.
Fot. Kino Piksel Fot. Kino Piksel

„IO” to zapierająca dech w piersiach odyseja, porywające kinowe doświadczenie i nakręcony z imponującym rozmachem obraz współczesnego świata. Film Jerzego Skolimowskiego stał się sensacją festiwalu w Cannes, skąd wyjechał z Nagrodą Jury. Opowieść o nas samych, odbijających się w wilgotnych oczach pewnego osiołka, zachwyciła artystyczną brawurą i młodzieńczą energią, choć firmuje ją swoim nazwiskiem 84-letni mistrz europejskiego kina (opis za: gutekfilm.pl).


Film będzie można obejrzeć w sobotę (25.03) w kinie studyjnym „PIKSEL” w Mediatece 800-lecia (ul. M. Curie-Skłodowskiej 3). Projekcja rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety do kupienia w Dziale Animacji (normalny – 20 zł, z kartą mieszkańca – 15 zł).

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_ewa ~goœć_ewa (Gość)28.03.2023 14:57

Nie warto. Byłam. Dramat. "Podskakiwacze pod kulturę"jak rzecze Tuwim.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat