Poloniści wracają na pozycję wicelidera

Poniedziałek, 18 października 20213
Po wyjazdowej wygranej w Głownie i potknięciu ligowego rywala, piłkarze Polonii Piotrków wrócili na drugie miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej. W 12. kolejce rozgrywek trzy punkty do swojego konta dopisał także Skalnik Sulejów.
zdjęcie archiwalne | fot. Polonia Piotrków | A. Lizakowski zdjęcie archiwalne | fot. Polonia Piotrków | A. Lizakowski

Podopieczni Roberta Grzesiuka po zaciętym spotkania pokonali na wyjeździe Stal Głowno. Bramkę na wagę trzech punktów i ósmego zwycięstwa polonistów w tym sezonie zdobył w 12. minucie meczu Adrian Malicki. Dzięki potknięciu Omegi Kleszczów w Kwiatkowicach Polonia z 26 punktami na koncie znowu zajmuje pozycję wicelidera rozgrywek ze stratą siedmiu oczek do Warty Sieradz.

Stal Głowno — Polonia Piotrków 0:1 (0:1)
Bramki: 12' A. Malicki

Z wyjazdowej wygranej cieszyli się także piłkarze Skalnika Sulejów. Czwarte zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach IV ligi łódzkiej odnieśli w Wiśniowej Górze przeciwko Andrespolii. Bardzo wyrównane spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 2:3, choć do przerwy to gospodarze prowadzili 1:0.

GLKS Andrespolia — Skalnik Sulejów 2:3 (1:0)
Bramki: 47' 86' Dariusz Dutkiewicz , 52' Michał Ciołkowski