Advertisement

Polonia zgasiła Jutrzenkę

Poniedziałek, 26 września 20220
To był świetny weekend dla czwartoligowych drużyn z naszego regionu. Wygrała zarówno Polonia Piotrków, jak i Skalnik Sulejów.
Fot. Adrian Lizakowski/Facebook PKS Polonia Fot. Adrian Lizakowski/Facebook PKS Polonia

W jedenastej kolejce IV ligi piłkarze Polonii Piotrków pokonali na wyjeździe zespół Jutrzenki Drzewce. Mecz otworzyła bramka samobójcza jednego z graczy gospodarzy, która padła w 42. minucie. Tuż przed zejście do szatni podopieczni Roberta Grzesiuka podwyższyli wynik. Gola na 2:0 strzelił Mateusz Jakubiak. Na początku drugiej połowy trzeciego gola dla Polonii zdobył Adam Raszewski. Jak się potem okazało, więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło. 

Dzięki temu zwycięstwu Polonia powróciła na trzecie miejsce w ligowej tabeli. 

 

Wynikiem 3:0 zakończył się także mecz Skalnika. Piłkarze z Sulejowa na własnym stadionie takim stosunkiem bramek pokonali Omegę Kleszczów. Po jedenastu rozegranych meczach Skalnik zajmuje ósme miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem 19 punktów. 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat