Piotrkowianka ze złotem Pucharu Polski

Poniedziałek, 21 października 20190
Nikola Dytrych z AKS-u Piotrków Trybunalski zdobywczynią Pucharu Polski Juniorek w zapasach. Zawodniczka wywalczyła złoty medal w kategorii 50 kg podczas turnieju zorganizowanego w Siedlcach.
fot.: FB AKS Piotrków Trybunalskifot.: FB AKS Piotrków Trybunalski

Między 18 a 20 października na Mazowszu spotkało się 150 zawodników i zawodniczek z 31 klubów z całej Polski by rywalizować o najwyższe cele w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów. Nikola Dytrych zwyciężyła w stylu wolnym.

 

Organizatorem zawodów był Polski Związek Zapaśniczy i Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Siedlce-Nowe Iganie. Współorganizowali je Samorząd Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Powiat Siedlecki oraz Gmina Siedlce.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat