Advertisement

Piotrkowianin przed trudnym zadaniem

Wtorek, 21 marca 20231
Kamil Kiereś przed kolejnym wyzwaniem w swojej trenerskiej karierze. 21 marca został trenerem ekstraklasowej Stali Mielec. Zadaniem piotrkowianina będzie utrzymanie zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Fot. oficjalna strona Fortuna 1 Ligi Fot. oficjalna strona Fortuna 1 Ligi

Stal Mielec była jedną z rewelacji rundy jesiennej PKO Ekstraklasy. Zespół prowadzony wówczas przez Adama Majewskiego znajdował się w czołówce tabeli, urywając po drodze punkty ligowym potentatom. W rundzie wiosennej zespół spisuje się jednak dużo gorzej. Wpływ na to miało m.in. odejście Saïda Hamulica, najlepszego strzelca drużyny. 

 

Stal spadła już na dziesiąte miejsce w tabeli i czeka ją walka o utrzymanie. W poniedziałek zarząd klubu zdecydował o zwolnieniu Adama Majewskiego, a misję ratowania Ekstraklasy dla Mielca powierzył piotrkowianinowi Kamilowi Kieresiowi. 

 

48-letni Kiereś to trener, który pracował już w Ekstraklasie. Przez długi czas był związany z GKS-em Bełchatów. Trenował także Stomil Olsztyn i GKS Tychy. Ostatnio pracował w Górniku Łęczna, z którego został zwolniony w kwietniu 2022 roku. 

 

 

 


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sławomir.wolanin  ~Sławomir.wolanin (Gość)21.03.2023 12:44

Powodzenia Panie
Kamilu trzymam za was kciuki

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat