Oprowadzanie po wystawie „Artyści Szkła Piotrkowskiego” w ODA

Czwartek, 27 lipca 20230
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza w najbliższy piątek (28 lipca) na godzinę 11:00 na oprowadzanie po wystawie „Artyści Szkła Piotrkowskiego”, prezentującej prace twórców związanych z Piotrkowem i hutą „Hortensja”.
fot.: ODA fot.: ODA

Tym razem przewodnikiem po wystawie będzie Bartłomiej Miszczyk, syn Barbary Urbańskiej–Miszczyk, jednej z najważniejszych polskich designerek szkła i autorki prac, które współtworzą ekspozycję.

 

Na wystawie oglądać można również szklane dzieła Stanisławy Paczos, Wiesława Sawczuka, Wszewłoda Sarneckiego, Ludwika Fiedorowicza, Krystyny Tkaczyk, Andrzeja Tkaczyka, Stanisława Kowalczyka, Janusza Kazaneckiego oraz Magdaleny Pejgi.

 
„Artyści Szkła Piotrkowskiego” będą gościć w galerii Ośrodka Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej 8 do 3 września.

 

Artyści Szkła Piotrkowskiego w ODA w Piotrkowie Trybunalskim

 

Wstęp na oprowadzanie po wystawie jest bezpłatny.

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat