Advertisement

Odtańczyli poloneza i zakończyli studniówkowy maraton

Niedziela, 19 lutego 20235
W sobotę, 18 lutego, na parkiet jednej z bełchatowskich sal wyszli uczniowie III LO w Piotrkowie. To ostatni weekend karnawału i tym samym koniec studniówkowych imprez.

Ładuję galerię...

Rozpoczynamy ostatnią prostą na naszej licealnej ścieżce nauki i z pewnością nie znaleźlibyśmy się w tym miejscu bez Państwa pomocy, wsparcia, zaangażowania i ogromnego poświęcenia, które włożyliście w przekazywanie nam wiedzy, wzorców i etyki pracy. Wprawdzie szkoła to dla nas także czas, w którym ni raz brakowało chęci do nauki do coraz to kolejnych sprawdzianów, pytań i kartkówek. Jednak zawsze nas mobilizowaliście. W ciągu tych kilku lat wszystkie nasze wątpliwości były rozwiewane, mogliśmy liczyć na Państwa pomocną dłoń w każdej sprawie - takimi słowami zwróciła się do nauczycieli i dyrekcji w swym przemówieniu Oliwia Morawska.

Po okolicznościowych przemówieniach i występach artystycznych, uczniowie odtańczyli poloneza, następnie po toaście przyszedł czas na zabawę.

Studniówka od zawsze wydawała się dla mnie ważnym dniem, który będzie miłym wspomnieniem. Ważne więc, aby pięknie wyglądać i dobrze się czuć, żeby ten dzień był naprawdę wyjątkowy - mówiła jedna z uczestniczek balu.

Jakie kreacje królowały na parkiecie?

Postawiłam na czerwień, chociaż czerń nigdy nie wychodzi z mody. Jak widać wiele osób poszło też w takie kolory jak granat, butelkowa zieleń, odcienie brązu - relacjonuje biorąca udział w studniówce.

Zabawa trwała do białego rana. Maturzyści będą mieli co wspominać przez długi czas!

Teraz czas na powtórkę wiadomości przed maturą. My już dziś życzymy wszystkim zdającym "połamania długopisów".

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Grażyna ~Grażyna (Gość)19.02.2023 18:26

Też pamientam swojego poloneza, ale puźniej matura była bardzo tródna.

48


Rady ~Rady (Gość)19.02.2023 18:19

Pięknie!

63


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat