Advertisement

Objazdy w Radomsku

Gazeta Radomszczańska Niedziela, 06 kwietnia 20140
Zmieniła się organizacja ruchu w centrum Radomska. Rozpoczął się remont jednego z największych skrzyżowań, łączącego ulice: Stara Droga, Krakowska i Targowa. To odcinek drogi krajowej nr 91, czyli tzw. „stara trasa” w kierunku Częstochowy.
Objazdy w Radomsku

 

Budowane jest rondo. Kierowcy muszą patrzeć na znaki i szukać objazdów. Ci jadący od Folwarków ulicą Krakowską powinni skręcić w prawo w ulicę Jagiellońską, potem w Armii Krajowej i ulicą Tysiąclecia dojadą do Piastowskiej. Z kolei jadący od centrum miasta ulicą Krakowską, będą mogli przez prawie cały czas trwania budowy ronda dojechać do skrzyżowania i skręcić w prawo w Targową. Możliwy będzie także także wyjazd z Targowej w Krakowską.

 

Pierwotnie planowano dojazd to tamtej części miasta ul. Piłsudskiego, ale nie zgodziła się na to Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat