Advertisement

Obchodzili Światowy Dzień AIDS

Piątek, 02 grudnia 20163
W Gimnazjum w Sulejowie odbyło się uroczyste podsumowanie programu „Profilaktyka zakażeń HIV/AIDS” pod patronatem Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piotrkowie.
sulejow.plsulejow.pl

Impreza odbyła się w związku z obchodami Światowego Dnia AIDS, który przypada 1 grudnia. Uczniowie klas III pod opieką nauczycieli Daniela Bajona i Iwony Pietrasiak przygotowali uroczystą akademię pod hasłem „AIDS – Epidemia wciąż niepokonana”.

 

Podczas uroczystości podsumowano międzyszkolny konkurs plastyczny. Nagrody wręczały: Wiesława Kozińska – kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia piotrkowskiego Sanepidu oraz Anna Kańska z tej samej instytucji.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

exodus85 ~exodus85 (Gość)02.12.2016 15:55

Co to były za nagrody,pakiet Kondonów na rok?.)

23


Ropucha Ropucharanga02.12.2016 14:04

Światowy dzień AIDS? Powinien to być Światowy dzień WALKI z AIDS.

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat