Advertisement

OZPN szuka sędziów wśród studentów

Strefa FM Wtorek, 14 lutego 201227056
Władze Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie próbują ocieplić wizerunek polskiej piłki.

Ma w tym pomóc poprawa jakości sędziowania. - Już w październiku odbyłem spotkanie z rektorem UJK. Dzięki uprzejmości władz uczelni do wszystkich studentów dotarliśmy z propozycją odbycia kursu sędziowskiego. Przez dwa miesiące w kursie prowadzonym na uczelni uczestniczyło około 40 osób. W marcu przystąpią one do egzaminu na sędziego piłkarskiego. Staraliśmy się tym razem dotrzeć do ludzi młodych, wykształconych, znających języki. Mam nadzieję, że w przyszłości zastąpią oni tych sędziów, którym sędziowanie nie sprawia już satysfakcji - mówi Stanisław Sipa, prezes piotrkowskiego OZPN-u.


- Tacy sędziowie będą także mobilizowani w innym sposób. Chcemy, aby działacze byli na większości spotkań piłkarskich (również dzieci i młodzieży). Będziemy pilnować, aby mecze i sędziowanie odbywało się zgodnie z przepisami. Jeśli zauważymy jakiekolwiek nieprawidłowości, nie zawahamy się odsunąć sędziów od prowadzenia meczów - podsumowuje prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie.

 

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

CZŁOWIEK POWAZNY ~CZŁOWIEK POWAZNY (Gość)11.03.2012 00:59

to kpina z sedziow OZPN PIOTRKOW , BRAWO SZANOWNY PANIE PREZESIE

00


Aman Amanranga15.02.2012 13:01

Fakt, to niezły sposób na ciągnięcie kasy za nic. Ja bym to całe towarzystwo rozgonił. Przykład pana Kaplera i premii za fuszerkę. Mucha powiedziała dzisiaj w wywiadzie dla RMF, że bramki się podniosły o te 2cm bo wypchnęła je zamarznięta ziemia.
Pytam się więc dlaczego układana jest murawa na zamarzniętej nawierzchni. Z drugiej strony podejrzewam, że murawa jest podgrzewana więc jak mogła zamarznąć. Chyba, że podgrzewana jest tylko na czas meczu. Brak kompetencji i wiedzy tej pani rozkłada. Głupawe tłumaczenie, że nie można mieć wglądu do umów. A kto płaci za te umowy. My wszyscy. Każą płacić podatki a potem biorą z tego do własnej kieszeni. I to ile wlezie teraz to już na publicznym widoku. Masakra.

00


lukch ~lukch (Gość)14.02.2012 22:40

Powodzenia.

00


obiektywny ~obiektywny (Gość)14.02.2012 19:11

byłem na tym kursie, był za friko ale prowadzenie nie najlepsze... jedynie sędzia Michał starał się o czymś mówić tak od siebie a reszta czytała z przepisów w piłkę nożną...

00


tez bleki ~tez bleki (Gość)14.02.2012 16:27

ciekawe ile chcą za ten kurs?

00


wd ~wd (Gość)14.02.2012 15:29

jacy działacze :D:D:D ??? Sipa jako Prezes nie zna się w ogóle na piłce, a o przepisach już nie wspomnę

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat