Advertisement

O twórcach architektury z CIT-em

Sobota, 16 lipca 20220
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie organizuje w sobotę, 16 lipca, kolejny spacer z przewodnikiem. Tym razem uczestnicy spotkania poznają miejsca, gdzie mieszkali i pracowali piotrkowscy twórcy architektury.

 

Zapraszamy na spacer "Śladami piotrkowskich architektów". W czasie wycieczki zobaczymy różne miejsca, związane z piotrkowskimi architektami, z ludźmi, którzy uczyli się w Akademiach np. w Warszawie, a następnie swoją wiedzę wykorzystywali do tego, żeby projektować i realizować różnego rodzaju ciekawe budynki, m.in. właśnie w Piotrkowie Trybunalskim. To właśnie śladami tych budynków się udamy - mówi Błażej Cecota, kierownik CIT-u w Piotrkowie.

 

Początek spaceru z CIT-em o 15:00. Zbiórka przy ul. Zamurowej 11.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat