Advertisement

Nabożeństwo w centrum dla uchodĽców

ePiotrkow Środa, 16 marca 20223
W piotrkowskim centrum dla uchodĽców zlokalizowanym w halach przy ul. Dmowskiego odbyło się nabożeństwo prowadzone przez ks. Jana Jakimiuka z cerkwi pw. Wszystkich ¦więtych.

Proboszcz parafii prawosławnej odprawił molebien za zdrowie tych, którzy znaleĽli schronienie w naszym mie¶cie oraz o szybki spokój i zakończenie wojny na Ukrainie. Odprawiona została także panichida za dusze wszystkich tych, którzy zginęli tej wojnie.

 

Jak relacjonuj± uczestnicy tego spotkania modlitewnego, udział w nabożeństwie był dla wszystkich niezwykle ekscytuj±cym momentem. Po wspólnej modlitwie ks. Jan w kilku słowach przedstawił obraz prawosławia w Polsce, zapewnił o modlitwie i wszelkiej możliwej pomocy, jakiej potrzebować mog± uchodĽcy. 

 

Ks. Jan Jakimiuk zapowiada także organizację kolejnych nabożeństw dla uchodĽców znajduj±cych się w centrum. 

 


Zainteresował temat?

7

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

baltazar ~baltazar (Go¶ć)16.03.2022 10:46

Prawosławny czarownik.

55


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat