Moc dożynkowych atrakcji w całym regionie

Region Środa, 10 sierpnia 20224
Jednego dnia aż w czterech gminach powiatu piotrkowskiego odbywać się będą tegoroczne dożynki. Rolnicy z gmin: Aleksandrów, Czarnocin, Grabica oraz Wola Krzysztoporska podziękują za plony w niedzielę (21.08.2022). To jednak nie wszystko. Tego samego dnia zaplanowano również dożynki wojewódzkie, których gospodarzem będzie tym razem Radomsko.

Wśród muzycznych gwiazd, jakie pojawią się w przedostatnią niedzielę sierpnia w powiecie piotrkowskim będą m.in. Baciary, Luka Rosi, czy Milano. Będzie można się również pośmiać, podziwiając występ kabaretu Paranienormalni. 

 

Gdzie się wybrać, aby móc skorzystać w najciekawszych atrakcji? Porównajcie i zdecydujcie sami. Szczegóły na plakatach.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Lukarosi ~Lukarosi (Gość)10.08.2022 12:14

Po plakatach widać jaka jest każda gmina. W Grabicy nowoczesny sprzęt a w Woli konie, pozostałe nijakie, a Radomsko plakat z motywami wiosennymi

30


go?ć_krzysztof ~go?ć_krzysztof (Gość)20.08.2022 12:04

Wojna obok, ludzi na węgiel nie stać, a starosta z wójtami imprezy za miliony robią!! Sami po 20 tysięcy sobie wypłaty przegłosowali, to co ich ludzie obchodzą teraz! Po co te dożynki w takich czasach? Msza w kościele za plony, a pieniądze dać Mopsowi i gopsowi, bo za chwilę ludzie do garnka nie będą mieli co włożyć!!

50


Grażyna ~Grażyna (Gość)11.08.2022 17:39

Ja jadę tam gdzie będzie Zięba. Gorzej jak pojedzie na kilka imprez dożynkowych, bo ja tak szybko na rowerze to nie dam rady jechać.

40


Autor Pezet ~Autor Pezet (Gość)10.08.2022 18:09

To się bawić a chleb drogi jak piorun jeszcze się nie posprzątała już zdobędą się do żyrzyna

04


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat