Advertisement

Moc dożynkowych atrakcji w całym regionie

ePiotrkowRegion Środa, 10 sierpnia 202265764
Jednego dnia aż w czterech gminach powiatu piotrkowskiego odbywać się będą tegoroczne dożynki. Rolnicy z gmin: Aleksandrów, Czarnocin, Grabica oraz Wola Krzysztoporska podziękują za plony w niedzielę (21.08.2022). To jednak nie wszystko. Tego samego dnia zaplanowano również dożynki wojewódzkie, których gospodarzem będzie tym razem Radomsko.

Wśród muzycznych gwiazd, jakie pojawią się w przedostatnią niedzielę sierpnia w powiecie piotrkowskim będą m.in. Baciary, Luka Rosi, czy Milano. Będzie można się również pośmiać, podziwiając występ kabaretu Paranienormalni. 

 

Gdzie się wybrać, aby móc skorzystać w najciekawszych atrakcji? Porównajcie i zdecydujcie sami. Szczegóły na plakatach.


Zainteresował temat?

1

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Lukarosi ~Lukarosi (Gość)10.08.2022 12:14

Po plakatach widać jaka jest każda gmina. W Grabicy nowoczesny sprzęt a w Woli konie, pozostałe nijakie, a Radomsko plakat z motywami wiosennymi

30


go?ć_krzysztof ~go?ć_krzysztof (Gość)20.08.2022 12:04

Wojna obok, ludzi na węgiel nie stać, a starosta z wójtami imprezy za miliony robią!! Sami po 20 tysięcy sobie wypłaty przegłosowali, to co ich ludzie obchodzą teraz! Po co te dożynki w takich czasach? Msza w kościele za plony, a pieniądze dać Mopsowi i gopsowi, bo za chwilę ludzie do garnka nie będą mieli co włożyć!!

50


Grażyna ~Grażyna (Gość)11.08.2022 17:39

Ja jadę tam gdzie będzie Zięba. Gorzej jak pojedzie na kilka imprez dożynkowych, bo ja tak szybko na rowerze to nie dam rady jechać.

40


Autor Pezet ~Autor Pezet (Gość)10.08.2022 18:09

To się bawić a chleb drogi jak piorun jeszcze się nie posprzątała już zdobędą się do żyrzyna

04


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat