Medalowe żniwo Atletycznego Klubu Sportowego

Wtorek, 07 marca 20232
Cztery medale przywieźli z mistrzostw Polski juniorów w zapasach w stylu klasyczny zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego. Świetnie w weekend spisały się także ich koleżanki.

Ładuję galerię...

Tegoroczne mistrzostwa Polski juniorów zostały zorganizowane w Janowie Lubelskim, a zawody zgromadziły najlepszych młodych zapaśników w naszym kraju. Najlepiej z piotrkowian spisał się Filip Loch, który wywalczył złoty medal w kategorii 77 kg. Srebrne krążki zdobyli: Kacper Chodakowski w kat. 67 kg, Mateusz Dawid w kat. 72 kg oraz Patryk Robaszek w kat. 87 kg. 

 

Znakomite występy indywidualne przełożył się także na klasyfikację drużynową. W niej piotrkowianie zajęli drugie miejsce. 

 

W weekend z bardzo dobrej strony zaprezentowały się również zapaśniczki AKS. Kinga Jaroniek zdobyła srebro Pucharu Polski kadetek w kategorii 43 kg, a Karina Dolna brąz Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w wadze 68 kg.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)08.03.2023 19:24

Brawo dla młodzieży

00


!!! ~!!! (Gość)07.03.2023 10:30

Brawo młodzi!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat