Advertisement

Medalowe żniwo Atletycznego Klubu Sportowego

ePiotrkow Wtorek, 07 marca 20232
Cztery medale przywieźli z mistrzostw Polski juniorów w zapasach w stylu klasyczny zawodnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego. Świetnie w weekend spisały się także ich koleżanki.

Ładuję galerię...

Tegoroczne mistrzostwa Polski juniorów zostały zorganizowane w Janowie Lubelskim, a zawody zgromadziły najlepszych młodych zapaśników w naszym kraju. Najlepiej z piotrkowian spisał się Filip Loch, który wywalczył złoty medal w kategorii 77 kg. Srebrne krążki zdobyli: Kacper Chodakowski w kat. 67 kg, Mateusz Dawid w kat. 72 kg oraz Patryk Robaszek w kat. 87 kg. 

 

Znakomite występy indywidualne przełożył się także na klasyfikację drużynową. W niej piotrkowianie zajęli drugie miejsce. 

 

W weekend z bardzo dobrej strony zaprezentowały się również zapaśniczki AKS. Kinga Jaroniek zdobyła srebro Pucharu Polski kadetek w kategorii 43 kg, a Karina Dolna brąz Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w wadze 68 kg.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)08.03.2023 19:24

Brawo dla młodzieży

00


!!! ~!!! (Gość)07.03.2023 10:30

Brawo młodzi!

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat