Advertisement

Medale zapaśników AKS

Środa, 16 listopada 20222
Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego zdobyli dwa medale podczas silnie obsadzonego turnieju o Puchar Polski juniorów w Wałbrzychu.

Ładuję galerię...

Srebro w kategorii 67 kg wywalczył Mateusz Dawid, a brąz w wadze 87 kg - Patryk Robaszek. Tuż za podium uplasowali się Stanisław Fussy (kat. 77 kg) i Kacper Rek (kat. 82 kg).

Bardzo ważny krok na początku zapaśniczej kariery zrobiły z kolei Amelia Krakowiak (kat. 39 kg), Maja Kacperska (kat. 42 kg), Maria Pisarek (kat. 47 kg) i Zuzanna Sęderecka (kat. 52 kg), które po raz pierwszy wystartowały w mistrzostwach Polski młodziczek, najważniejszych krajowych zawodach w tej grupie wiekowej - relacjonują działacze AKS. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_ola ~go?ć_ola (Gość)18.11.2022 07:54

Gratulacje dla chłopaków i trenera.

10


Sportowiec ~Sportowiec (Gość)16.11.2022 21:15

Tak dalej. Gratulacje.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat