Advertisement

Maszyniści świętowali swój dzień

ePiotrkow Wtorek, 27 września 202225962
Członkowie Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych, emeryci, renciści oraz kolejarze z byłej Lokomotywowni PKP w Piotrkowie Trybunalskim spotkali się w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej przy klasztorze oo. Jezuitów, by uczcić kolejne święto maszynistów oraz jubileusz założenia lokalnego koła, zrzeszającego maszynistów kolejowych.

Ładuję galerię...

Uroczyste obchody tego wyjątkowego dla maszynistów dnia rozpoczęły się od mszy świętej. Zgromadzeni dziękowali m.in. za 10 lat istnienia Regionalnego Terenowego KOŁA ZZM w Piotrkowie Trybunalskim.

Jako organizator, czyli Regionalne Terenowe Koło Emerytów i Rencistów Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Piotrkowie, nie zapominamy co to jest honor i Więź Zawodowa oraz wiara i służba dla ojczyzny i kolejnictwa polskiego - podkreślali inicjatorzy spotkania. 

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jarosław ~Jarosław (Gość)27.09.2022 20:22

Czy bez udziału kleru nic w tym kraju się nie obejdzie?

13


mikron ~mikron (Gość)27.09.2022 18:50

Brawo chłopaki z PKP.

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat