Advertisement

Kto tym razem wywalczy puchar burmistrza?

Czwartek, 03 sierpnia 20175
Turniej siatkówki plażowej Barkowice Cup o puchar burmistrza Sulejowa odbędzie się w najbliższy weekend. W sobotę będą rywalizować panowie, a w niedzielę panie. W czwartek (3 sierpnia) ostatni dzień zapisów.
Kto tym razem wywalczy puchar burmistrza?

Obydwa turnieje rozpoczną się o godzinie 9.00. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, na plaży będzie można potańczyć zumbę i pobawić się podczas wieczornej dyskoteki. Szczegółowe informacje pod nr tel.: 606 480 997.


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sulejok ~sulejok (Gość)06.08.2017 11:05

Ładny artykuł ze zdjęciem ma nasza Pani Burmistrz w gazecie, jaka zatroskana o uzębienie mieszkańców Gminy? Znowu się lansuje pod nieobecność Burmistrza?!!! Ha, Ha, Ha, coś mi się wydaje, że za 6 miesięcy zaskoczy naszego Włodarza!!! Ha, Ha, Ha, Idzie po władze, że aż miło!!!? Szkoda, że nasz Pan Burmistrz tego nie widzi, a może nie ma innego wyjścia?! Jest mi go szkoda, taki ładny, amerykancki, był!!!?

41


leki ~leki (Gość)04.08.2017 10:26

tylko volley5

10


anty ~anty (Gość)03.08.2017 20:12

Siatkarzyki sobie poskaczą, poudają pro graczy i co? I tak zgarną najwięcej organizatorzy bo to wszystko robione jest aby potem zebrać żniwa.
W niedzielę będzie chociaż na co popatrzec :)

10


gosc ~gosc (Gość)03.08.2017 11:34

No to jadę fajnie tam w róży wiatrow .

12


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat