Advertisement

Idzie odwilż?

Piątek, 10 lutego 20230
Za nami mroźny zimowy tydzień. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas odwilż. O szczegółach prognozy pogody Michał Kochanowski z grupy Łowcy Burz Łódzkie.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Za nami mroźny, lutowy tydzień. Wraz z weekendem przyjdzie jednak zmiana pogody. Na co? Jak zapewne się domyślacie - na odwilż.
Na plusie będzie już w piątek, chociaż tylko do +1. Głównie pochmurno, bez opadów, a wiatr zmieni swój kierunek na zachodni - zwiastun dalszych zmian w pogodzie.


W nocy z piątku na sobotę już nie przewidujemy mrozu. Temperatura oscylować będzie w okolicach zera. W ciągu dnia natomiast - przechodzić będzie ciepły, aktywny front atmosferyczny. Rano zacznie padać śnieg, ale szybko przejdzie w deszcz ze śniegiem i sam deszcz. Do 3 stopni, a wiatr dosyć silny (do 50 km/h w porywach) - zachodni.
W niedzielę za to - poprawa pogody. Nad ranem zobaczymy koło zera, w ciągu dnia natomiasat - do 4 stopni. I sporo słońca. Ucichnie również wiatr - powieje słabo z południowego zachodu.
W kolejnych dniach - tylko coraz to więcej na termometrach, a niewykluczone, że z upływem dni zaczniemy dobijać do dziesięciu na plusie. 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat