Advertisement

Happening artystyczny w OEA

Środa, 03 czerwca 20150
W środę (3 czerwca) w parku im. Jana Pawła II oraz przed siedzibą OEA odbył się happening artystyczny zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.

Ładuję galerię...

- Jest to zakończenie I etapu "Wyciągamy Dzieci z Bramy". Prace, które stworzyły dzieci, młodzież i dorośli godne są tego, aby je tutaj zaprezentować - mówiła Elżbieta Łągwa-Szelągowska, dyrektor MOK.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, między innymi pokaz walk rycerskich, etiuda teatralna, występ grupy wokalnej Senior Ewki.

Tradycją Ośrodka stała się sprzedaż charytatywna przedmiotów wykonanych przez seniorów oraz dzieci i młodzież z warsztatów ceramicznych, decoupage i plastycznych, organizowanych w OEA MOK. Dlatego podczas imprezy można zakupić w atrakcyjnych cenach torby, etui wykonane z filcu, przedmioty zdobione techniką decoupage, figurki ceramiczne oraz obrazy olejne, akwarele i wiele innych ciekawych i niepowtarzalnych przedmiotów.

W tym roku do współpracy OEA zaprosił Fundację Miasto Kotów oraz Stowarzyszenie „Mam Sąsiada”.

- Zostaliśmy zaproszeni przez MOK. Przede wszystkim skupiamy się na kiermaszu organizowanym przez naszą fundację. Chcemy także spotkać się z miłośnikami kotów i doradzić - Dagmara Roszkowska, prezes Fundacji Miasto Kotów.

Anna Nowakowska ze Stowarzyszenia "Mam Sąsiada" wyjaśniła, że Stowarzyszenie pomaga wspierać edukację dzieci. - Integrujemy mieszkańców i chcemy, aby dzieci miały możliwość korzystania z jak największej ilości zajęć i przedmiotów w naszym mieście. Czasami zdarza nam się robić fajne rzeczy dla innych i w związku z tym znaleźliśmy wiele ciekawostek przekazanych na kiermasz.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat