Advertisement

Gwiazdkowy Turniej Szachowy

ePiotrkow Piątek, 02 grudnia 20222
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza młodych miłośników gry w szachy na Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Turniej rozgrywany będzie trzech kategoriach: klasy I-IV (i młodsi), klasy V-VIII oraz dziewczynki. Turniej zostanie rozegrany na dystansie siedmiu rund. Tempo gry to 10 minut dla uczestnika. 

 
Prawo startu w turnieju mają uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Moszczenica oraz zaproszeni goście.

Zgłoszenia uczestnictwa w turnieju należy składać drogą elektroniczną na adres sekretariat@gokis.moszczenica.eu do dn. 12.12.2022 r. na karcie zgłoszenia. Wzór karty zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_paulina ~go?ć_paulina (Gość)02.12.2022 18:43

Moja ośmioletnia córka była w tamtym roku na tym turnieju. Bardzo się zniechęciła;wcześniej uwielbiała szachy, a na tych zawodach grała z ósmokladistkami i nie miała szans. Co to za podział na kategorie wiekowe chłopców i na dziewczyny???

10


Grażyna ~Grażyna (Gość)02.12.2022 17:14

Grałam w szahy w szkole ale mi nie szło.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat