Advertisement

Gomulin: Ciągnęli mężczyznę za samochodem 1,5 kilometra

ePiotrkowRegion Wtorek, 24 maja 20223356330
Mrożące krew w żyłach sceny miały mieć miejsce w poniedziałek (23.05.2022) w Gomulinie (gmina Wola Krzysztoporska). Według relacji świadków mężczyzna był tam ciągnięty przez samochód osobowy przez około 1500 metrów.
źródło: Facebook źródło: Facebook

Nieoficjalne informacje, przekazane przez naszych rozmówców są takie, że poszkodowany mężczyzna miał przyjechać do Gomulina, by sprzedać jednemu ze swoich klientów warzywa. Droga, którą zwykle dojeżdżał na posesję była zastawiona przez samochód osobowy, dlatego podszedł i poprosił jego kierowcę o przeparkowanie. Wówczas auto gwałtownie ruszyło, a mężczyzna zawisł z boku drzwi. Co się dokładnie wydarzyło i czemu kierowca się nie zatrzymał to ustala policja. 

 

Według relacji publikowanych w internecie, poszkodowany miał być ciągnięty w taki sposób samochodem nawet przez blisko 1,5 kilometra do kościoła w Gomulinie. Mieszkańcy są zszokowani. 

- Dla mnie to było szokiem. Jak można tak ciągnąć człowieka. To jest mój kolega i z tego co mi opowiadał tuż po zdarzeniu, oparł rękę o szybę i poprosił o to, żeby odjechać, bo nie mógł wjechać ciężarówką we wjazd. Samochód gwałtownie ruszył, a jego ręka zaplątała się w pas bezpieczeństwa. I tak przeciągnęli chłopaka 1300 metrów – opowiada jeden z mieszkańców reporterowi radia Strefa FM. - Takich scen dantejskich nie ogląda się nawet w horrorze. Wszyscy byli wstrząśnięci. Słyszeli krzyki tego chłopaka – dodaje.

Z relacji osób, które widziały poszkodowanego wynika, że doznał poważnych uszkodzeń ciała, w szczególności nóg i pięt. Policja i pogotowie bardzo szybko zjawiły się na miejscu zdarzenia.

 

Z tego co nam udało się ustalić, kierowca poruszał się srebrną mazdą 3 z czerwonym zderzakiem z przodu. Widać go na zdjęciu, które krąży w internecie. Czy to było celowe działanie? To ma ustalić piotrkowska policja, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

 

Do biura prasowego piotrkowskiej policji wysłaliśmy już prośbę o szczegółowe informacje w tej bulwersującej sprawie. Pytamy także jakie podjęto dotychczas działania i czy udało się już odszukać sprawcę/sprawców lub pojazd, którym się przemieszczali. Czekamy na odpowiedzi.


Zainteresował temat?

13

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_obserwator ~goœć_obserwator (Gość)30.05.2022 04:05

nasza piotrkowska policja go znajdzie jestem tego pewny , jeśli zacznie pracować na razie policjanci bawią się w policje

30


Obywatelka ~Obywatelka (Gość)27.05.2022 22:41

Przerażająca jest zachowanie kierowcy i pasażera. To jacyś zwyrodnialcy, bo inaczej się nie da ich nazwać. Nawet, jeśli między kierowcą, a właścicielem posesji doszło do sprzeczki/wymiany zdań to nic nie tłumaczy takiego bestialstwa. Oby panowie ze wspólnej celi nauczyli kierowcę i pasażera dobrych manier...

50


wieśniak ~wieśniak (Gość)25.05.2022 07:30

ewidentnie panowie wdali się w dyskusję, może doszło do szarpaniny. Niejednokrotnie mam ochotę podejść do drugiego kierowcy i zapytać co odp......la na drodze. Tylko, że mogę trafić na naćpanego koksa, któremu raczej nie dam rady lub który wyjmie scyzoryk i mnie zadźga. Czasem lepiej zagryźć zęby i jechać spokojnie dalej. Z drugiej strony jak jechać dalej, jak ktoś ci zastawia wjazd.

190


Bomasz Terent ~Bomasz Terent (Gość)25.05.2022 20:36

Takie pytanie , a jak tam były porachunki o pieniądze to ja sałaty rzodkiewki i nic więcej nie kupuje z majkowa jak ktoś opryska czymś na złość

26


Gimbaza ~Gimbaza (Gość)25.05.2022 20:05

Naciągana to jest mocno ta cała historia.Ktoś tu chyba przekozaczył.

24


goœć_janusz ~goœć_janusz (Gość)25.05.2022 13:53

a może ten pan nie wsadził ręki do samochodu przez szybe, tylko jego ręka została tam wciągnieta prze kierowce ?? co za mądrale ale tylko w jedną strone :))

40


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)24.05.2022 12:53

Bestialstwo ale to tylko dlatego ,ze policja chowa się za biurkami lub w krzakach i nie ma kary. Za komuny po 23 można było spokojnie przejść miasto. Znajomego w biały dzień w Łodzi pobili i okradli i nikt z tłumu ludzi palcem nie kiwnął. Za taki czyn sąd 24-ro godzinny i do paki

331


Coffi ~Coffi (Gość)25.05.2022 09:28

Z roku na rok niestety poziom agresji wśród ludzi wzrasta i będzie coraz gorzej. Nie dalej jak wczoraj jakiś wyrostek naćpany mefedronem machnął mi łapą przed nosem, czym mnie prawie wyprowadził z równowagi i z trudnością powstrzymałem w sobie chęć rozkwaszenia mu mózgu o chodnik...

70


Tadeusz ~Tadeusz (Gość)25.05.2022 08:27

Łapy do samochodu wsadzał. Pasy nie są obok auta.

43


Twojstsryalejary ~Twojstsryalejary (Gość)25.05.2022 00:10

Bandyta w złomowym - ze szrotu aucie hehe na lakiernika go stać już nie było, żeby se zderzak przemalować. Oby cie jak najszybciej zlapali i odseparowali od spoleczeństwa...

140


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat