Areszt Śledczy na pomoc zwierzętom z Ukrainy

AŚ Piotrków Wtorek, 12 kwietnia 20226
Funkcjonariusze z piotrkowskiego aresztu przekazali karmę dla porzuconych na terenach objętych walkami w Ukrainie psów i kotów. Do zwierząt docierają wyłącznie żołnierze.
Zbiórkę karmy prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim

Ładuję galerię...

Schronisko prowadzi pomoc humanitarną dla zwierząt na froncie, na terenach gdzie do porzuconych psów i kotów dociera tylko wojsko. Transporty karmy trafiają do Tarnopola, gdzie są przeładowywane na transport wojskowy. Żołnierze karmią psy i koty na linii frontu. Jak informuje schronisko do 23 marca wysłano około 8 palet karmy. Zbiórka trwa nadal. 

Pracownicy i funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim także postanowili wesprzeć inicjatywę schroniska i przekazali blisko 250 kilogramów karmy. Zachęcamy też wszystkich do pomocy głodującym i przerażonym zwierzętom - mówi kpt. Cezary Jabłoński, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.04.2022 11:10

Policja próbuje odzyskać szacunek który straciła ostatnio?

25


Bunia ~Bunia (Gość)12.04.2022 15:50

Nic nie dam

33


Mkm ~Mkm (Gość)12.04.2022 16:06

A dlaczego policja to niby straciła szacunek? W moim oczach nic nie stracili.

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat