Advertisement

Artykuły do tagu: karma

Czym karmić królika miniaturkę?
Króliki miniaturki cieszą się coraz większą popularnością jako zwierzęta domowe ze względu na swoją urokliwość i niewielkie rozmiary. Aby zapewnić im zdrowie i długowieczność, kluczowe jest dostarczanie im odpowiedniego pożywienia.
Piesotto - gwarancja wylizanej miseczki
Piesotto gwarantuje prawdziwe, świeże mięso i warzywa od lokalnych dostawców, gotowane w domowy sposób w niskich temperaturach. Zatem każdy pies z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie.
Areszt Śledczy na pomoc zwierzętom z Ukrainy
Funkcjonariusze z piotrkowskiego aresztu przekazali karmę dla porzuconych na terenach objętych walkami w Ukrainie psów i kotów. Do zwierząt docierają wyłącznie żołnierze.
Zbiórkę karmy prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim
Jak wybrać suchą karmę dla psa?
Sucha karma to jeden ze sposobów żywienia psa, który nieustannie jest najpopularniejszy. Jeśli taka karma zostanie odpowiednio dobrana, to zapewni zwierzakowi zdrowie, kondycję i zdrowy rozwój. Nie bez znaczenia jest również to, że jest to rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ pozwala zaoszczędzić nieco na karmieniu pupila, ale jednocześnie nie ponosząc strat na jego zdrowiu i zdrowym odżywianiu.
„Bilet kupujesz, miskę fundujesz
1 grudnia ruszyła akcja miska dla psa, zorganizowana przez firmę Provema z Katowic, polegająca na zbieraniu karmy dla psów w schroniskach. Wydarzenie potrwa do końca stycznia 2022 roku.
Dlaczego warto postawić na suchą karmę dla psa?
Sucha karma dla psa to znakomite rozwiązanie dla osób, które stawiają na wygodę, oszczędność czasu oraz gotówki. Jest to opcja ekonomiczna, co ma szczególne znaczenie w przypadku czworonogów dużych ras. Ważne jest jednak to, aby postawić na produkt godnej polecenia marki. Wybór nie może być przypadkowy! Konieczne jest dokładne przeanalizowanie składu, tak aby upewnić się, że wyróżnia się on wysoką zawartością związków odżywczych. Jedzenie dla pupila musi być wolne od zbędnych konserwantów oraz popularnych alergenów.
Jak wybrać najlepszą karmę dla psa? Praktyczne wskazówki
Wybór pożywienia dla psa jest bardzo ważnym zadaniem. Od niego zależy zdrowie, wygląd i samopoczucie czworonoga. Szukając karmy, trzeba zwrócić uwagę na jej skład, który wpływa automatycznie na jakość danego produktu. Jaka karma będzie dla psa najlepsza?
Jak odpowiednio karmić swojego pupila?
Poznaj tajniki zdrowego żywienia Twojego mruczącego przyjaciela.
Kąpiel z psem - na co zwrócić uwagę?
Dla wielu psów pływanie i harce w wodzie są prawdziwą przyjemnością. Nic dziwnego, spędzanie czasu nad wodą również dla nas jest czasem relaksu i zabawy. Niestety nie zawsze powinniśmy pozwalać naszemu pupilowi na wejście do wody. Na co zwracać uwagę, aby kąpiel była dla psa nie tylko świetną rozrywką, ale i bezpiecznie spędzonym czasem
Przed świętami pamiętajmy o zwierzętach
Piotrkowskie schronisko tradycyjnie już organizuje "Wigilię dla zwierząt". Akcja polega na zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy dla czworonogów. W tym roku największe zapotrzebowanie jest na karmę w puszkach.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat