Absolutorium i wotum zaufania dla Piotra Łącznego

Niedziela, 03 lipca 20220
Rada Gminy Łęki Szlacheckie jednogłośnie udzieliła absolutorium i wotum zaufania wójtowi Piotrowi Łącznemu. Obie strony – zarówno radni, jaki wójt podkreślają, że wynik głosowania to efekt dobrej współpracy.

Ładuję galerię...

Realizacja wszystkich zamierzeń w tym kolejnym trudnym dla całego kraju roku nie była łatwa, ale udała się dzięki zaangażowaniu wszystkich osób na każdym szczeblu samorządu.

Bardzo mi miło, że jednogłośnie udzielili mi Państwo absolutorium, ale pragnę podkreślić, że to jest praca zespołowa – pani skarbnik, kierowników referatów oraz wszystkich pracowników. To także bardzo dobra współpraca z Radą Gminy. To jest nasza wspólna służba dla społeczeństwa, dlatego bardzo dziękuję za tę współpracę – mówił tuż po głosowaniu Piotr Łączny.

Tę dobrą relację z wójtem potwierdzała przewodnicząca Rady Gminy Agnieszka Łysoń.

Współpraca układa nam się bardzo dobrze. Wszystkie przedsięwzięcia, o które występuje rada, są realizowane i z tego względu corocznie absolutorium udzielane – podkreśliła.

Głosowania nad wotum zaufania i w sprawie udzielenia absolutorium poprzedziła debata nad  raportem o stanie gminy za rok 2021. W jej trakcie omówiono najważniejsze aspekty życia gminy oraz działania i inwestycje, które zostały zrealizowane w minionych dwunastu miesiącach.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat