Advertisement

AKS z sześcioma medalami

ePiotrkow Poniedziałek, 13 czerwca 202224580
Atletyczny Klub Sportowy był gospodarzem Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS młodzików w stylu klasycznym. Zawody odbyły się w sobotę w piotrkowskiej hali Relax.

Ładuję galerię...

Egzamin z organizacji i atmosfery gospodarze zdali na medal, a i na zapaśniczej macie młodzicy z Piotrkowa mają się czym pochwalić. W zawodach podopieczni AKS zdobyli łącznie sześć medali. 

 

Najlepiej spisał się Norbert Chodakowski, który wygrał rywalizację w kategorii 52 kg. Srebrny medal w kategorii do 100kg wywalczył Eryk Bogusławski, a brązowy krążek w tej samej kategorii wagowej dorzucił Bartłomiej Milczarek. Oprócz tego brązowe medal wywalczyli: Alan Purgał w kat. 38 kg, Szymon Kazimierczak w kat. 41 kg, Szymon Waleszczyński w kat. 62 kg. 

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat