Advertisement

73-latek zginął w wypadku. W kolejnym ranne zostały dwie osoby

PolicjaRadomsko Poniedziałek, 13 marca 20231
Tragiczny był miniony weekend na drogach gmin powiatu radomszczańskiego. W sobotę (11.03.2023) przed południem, wskutek zderzenia się dwóch pojazdów, zginął 73-letni kierowca. Tego samego dnia wieczorem doszło do wypadku, w którym poważnie ranne zostały dwie osoby.
Wypadek w gm. Dobryszyce zakończył się tragiczne / fot.: KPP Radomsko Wypadek w gm. Dobryszyce zakończył się tragiczne / fot.: KPP Radomsko

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Dobryszyce.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że około godziny 10.00, 73-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego kierujący volkswagenem golfem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu cuprą formentor. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków tego wypadku. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają radomszczańscy policjanci - mówi kom. Edyta Machnik z KWP w Łodzi.

 

 

Tego samego dnia wieczorem w gminie Kamieńsk doszło do kolejnego groźnego wypadku, gdzie dwie osoby zostały poważnie ranne. Na drodze wojewódzkiej 484, w miejscowości Szpinalów doszło do groźnego zdarzenia z udziałem trzech osób.

 

Dwie osoby zostały ranne po zdarzeniu w gm. Kamieńsk / fot.: KPP Radomsko

Kierująca skodą fabia włączając się do ruchu z drogi wewnętrznej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu od Kamieńska fordowi mondeo. Zarówno sprawczyni, 22-letnia mieszkanka gminy Kamieńsk, jak i jej pasażer, odnieśli liczne obrażenia. Zostali przewiezieni do szpitala. 28-letni kierowca z forda był trzeźwy, nie odniósł też obrażeń ciała. Stan trzeźwości sprawczyni będzie znany po przeprowadzonych badaniach krwi - wyjaśnia asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

Policjanci przypominają, że ostrożność na drodze powinna być zachowana zawsze. Nie zapominajmy, że bezpieczeństwo podczas podróży pojazdem, zaczyna się od nas samych.

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga13.03.2023 20:43

"Kierowca z golfa siłą uderzenia został wyrzucony z auta"
Znaczy nie zapinał pasów bezpieczeństwa.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat