Kolejna niezabezpieczona stara kamienica w Piotrkowie dała się we znaki mieszkańcom naszego miasta. Niestety powstałe w związku z tym szkody finansowe bezpośrednio dotknęły państwa K.
Joanna i Robert pytają, kto teraz powinien zapłacić im odszkodowanie.
Kacper, Melchior i Baltazar poprowadzili barwny korowód ulicami Piotrkowa. Trzej królowie wyruszyli na koniach, aby pokłonić się dzieciątku Jezus. W wydarzeniu licznie udział wzięli mieszkańcy Piotrkowa i regionu.
Noworoczny "prezent" w postaci olbrzymiej podwyżki cen ciepła bulwersuje piotrkowian. Zarządcy nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe oraz indywidualni najemcy liczą procenty, porównują , zadają pytania… Wobec natłoku różnych, często sprzecznych informacji, coraz trudniej mieszkańcom zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.
Przypadające w tym roku piątkowe święto Trzech Króli to okazja do przedłużenia weekendu. Policjanci garnizonu łódzkiego, w tym funkcjonariusze z grupy Speed na terenie całego województwa rozpoczną go działaniami pn. „Kierujący – Pieszy”. Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli.
Przed nami weekend, który charakteryzować się będzie znacznym zachmurzeniem i... wysokimi temperaturami, szczególnie jak na pierwszą połowę stycznia. Prognozę pogody przygotowali Łowcy Burz Łódzkie.
Pół wieku wspólnego życia małżeńskiego świętowały w czwartek dwie piotrkowskie pary. Uroczystości „Złotych Godów” odbyły się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
W jednej ze starych kamienic na ul. Próchnika w Piotrkowie zaczął odpadać gzyms. Teren wokół nieruchomości został zabezpieczony, ale do przechodniów apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Modlitewne spotkanie odbędzie się tradycyjnie w pierwszą sobotę miesiąca, która tym razem wypada 7 stycznia. Będzie to 46. odsłona tego przedsięwzięcia.
Przedstawiciele piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zapraszają na wykład dyrektora TVP Sport Marka Szkolnikowskiego, zatytułowany: "Sport jako narzędzie kształtowania postaw społecznych".
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do śmierci zaginionego mieszkańca gminy Drzewica. Ciało mężczyzny strażacy odnaleźli w rzece Drzewiczce.
To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal.
Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.
Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjątków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!