Advertisement

Artykuły do tagu: Ceny Ciepła

„Mamy dość!” Protest mieszkańców pod Urzędem Miasta [ZDJĘCIA]
Około dwóch godzin trwała manifestacja mieszkańców Piotrkowa, którzy w czwartkowe popołudnie wyszli, aby wyrazić swój sprzeciw wobec podwyżek cen ciepła w Piotrkowie.
Prezydent zabrał głos w sprawie cen ciepła
Prezydent Krzysztof Chojniak był we wtorek gościem programu "O tym się mówi" w radiu Strefa FM. Głównym tematem wywiadu był wzrostu cen ciepła w Piotrkowie. Zdradził także, czy pojawi się na proteście mieszkańców, który ma się odbyć w czwartek.
17.01.2023 15:37
Te słowa do prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka skierowała Marlena Wężyk-Głowacka. Radna wspólnie z Konradem Czyżyńskim zorganizowała we wtorkowe popołudnie konferencję prasową na temat drastycznych podwyżek cen ciepła w Piotrkowie.
Ceny ciepła. W Łasku podobnie jak w Piotrkowie...
Wracamy do drastycznych podwyżek cen ciepła , tym razem w nawiązaniu do wydarzeń w Łasku, gdzie około 200 protestujących przeciwko podwyżkom cen stawiło się pod urzędem miasta.
Podwyżka cen ciepła w Piotrkowie. Co należy wiedzieć?
Noworoczny "prezent" w postaci olbrzymiej podwyżki cen ciepła bulwersuje piotrkowian. Zarządcy nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe oraz indywidualni najemcy liczą procenty, porównują , zadają pytania… Wobec natłoku różnych, często sprzecznych informacji, coraz trudniej mieszkańcom zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat