Artykuły do tagu: artykuł

Najchętniej czytane artykuły w 2023 roku
Rok 2023 dobiega końca. Jest to dobry czas na wszelkiego rodzaju podsumowania. W ostatnim dniu roku przypominamy, czym żyliśmy przez ostatnich 365 dni.
Twój kompleksowy salon szkolno-biurowy w Piotrkowie Trybunalskim
Arton to niezawodny partner w zaopatrzeniu w artykuły szkolne, biurowe, chemiczne i higieniczne.
Ceny ciepła. W Łasku podobnie jak w Piotrkowie...
Wracamy do drastycznych podwyżek cen ciepła , tym razem w nawiązaniu do wydarzeń w Łasku, gdzie około 200 protestujących przeciwko podwyżkom cen stawiło się pod urzędem miasta.
30.09.2020 11:26
Przyjazne miejsce pracy
Niemiecki potentat odzieżowy Zalando wraz z operatorem logistycznym firmą DHL Supply Chain nabierają rozpędu i cały czas rekrutują do centrum dystrybucyjnego w Głuchowie (powiat Łódź Wschód) przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą krajową nr 12. Magazyn liczy ponad 120 000 m2 powierzchni i daje możliwość zatrudnienia 4000 pracowników.
Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej udostępnił nową aplikację mobilną!
Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej właśnie udostępnił klientom zapowiadaną już od kilku miesięcy nową aplikację mobilną. Aplikacja pozwala m.in. zarządzać subskrypcjami dla najbardziej popularnych serwisów streamingowych czy muzycznych oraz oferuje możliwość zarządzania kartami dodanymi do portfeli cyfrowych (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay) oraz sklepów internetowych.
Jak sprawdzić prędkość internetu – poznaj Speed Test Orange
Jest wiele stron internetowych, na których można wykonać test łącza. Dzięki Speed Test Orange w kilkadziesiąt sekund i za darmo sprawdzisz 3 najważniejsze parametry, które wpływają na prędkość internetu. Zanim jednak przeprowadzisz test prędkości, dowiedz się, co zrobić, żeby wynik był naprawdę miarodajny.
Ogrzewanie szkół i uczelni – jak osiągnąć komfort cieplny i zredukować koszty
Utrzymanie odpowiedniej temperatury w szkołach i przedszkolach ma bardzo ważne znaczenie dla zdrowia oraz koncentracji uczniów. Aby sprostać temu wyzwaniu, nie wystarczy sprawny system grzewczy. Kluczem do sukcesu jest umiejętne sterowanie ciepłem w zależności od potrzeb. Komfortowe warunki zapewni nowoczesny system sterowania ogrzewaniem grzejnikowym.
Happy Kids zaprasza dzieci na Piknik Rodzinny
Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Kids zaprasza rodziców wraz z dziećmi
na Piknik Rodzinny organizowany 16 czerwca w godz. 10.00 – 14.00 przy ul. Słonecznej 1 w Piotrkowie Trybunalskim.
Jak osiągnąć niezależność finansową? Poznaj wskazówki, które Ci to ułatwią
Dla wielu osiągnięcie niezależności finansowej i przejście na wcześniejszą emeryturę wydaje się mrzonką. Piękną, ale niemożliwą do osiągnięcia. Tymczasem istnieją przykłady osób, które dzięki ciężkiej pracy i dyscyplinie finansowej osiągnęły niezależność jeszcze przed 40. Dziś podpowiemy, jak można zbliżyć się do tego celu.
- Jest to bardzo niebezpiecznie w kontekście pozyskiwania w przyszłości środków unijnych - tak decyzję Komisji Europejskiej o uruchomieniu w stosunku do Polski artykułu 7 traktatu unijnego skomentował Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego. KE zdecydowała się na taki krok po raz pierwszy w historii UE.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat