Advertisement

Artykuły do tagu: oszczędności

Zaoszczędzą na wysyłaniu świątecznych kartek
Nawet kilkaset złotych mogą kosztować kartki świąteczne wysyłane przed świętami przez różne instytucje czy urzędy. Aby zminimalizować koszty gorzkowiccy rajcy poprosili o pomoc najmłodszych mieszkańców gminy.
Uprawiają marchewkę, malują ściany...
Więźniowie sami uprawiają warzywa, policjanci robią zrzutkę na farbę i własnymi rękami malują pomieszczenia, w których pracują. Policja liczy każdy litr wody, który wycieka z toalety przez niesprawną spłuczkę. Bieda zmusza do wyrzeczeń i poświęceń.
Piotrków: Strażaku, gaś... światło!
Bieda w policji, bieda w samorządzie, bieda wszędzie. Na brak pieniędzy narzekają również strażacy. Oszczędzają na papierze, gaszą za sobą światło, zamykają za sobą drzwi, bo ogrzewanie przecież drogie. Także piotrkowska Komenda PSP ledwo wiąże koniec z końcem.
Niemal 200 tysięcy złotych mniej zapłaci za energię elektryczną bełchatowskie starostwo.
Oświata coraz droższa. Jak oszczędza Bełchatów?
Zajęcia pozalekcyjne, jednozmianowość, pensje nauczycieli i pracowników administracji - to wszystko kosztuje. Bełchatów, jak chyba wszystkie gminy w Polsce, szuka oszczędności w oświacie. Od stycznia szkolne stołówki przeszły w ręce prywatnych firm. Od września jedną ze szkół czeka przeprowadzka. Po co? Żeby było taniej.
Piotrków: Miasto wie jak oszczędzić na prądzie
Ponad 300 tysięcy złotych w pierwszym półroczu tego roku udało się zaoszczędzić gminie Piotrków na rachunkach za prąd. Oszczędności są efektem wyłonienia nowego dostawcy energii dla magistratu i 64 podległych urzędowi jednostek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat