Advertisement

Artykuły do tagu: nagrody

Stworzyli Krainę Czarów [ZDJĘCIA]
Na dziedzińcu Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie rękodzieła artystycznego pt. „Kraina czarów". Artystyczną rywalizację zorganizowali MOK wspólnie ze Starostwem Powiatowym.
Starostwo zaprasza na Galę Samorządu
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy w piątek odbędzie się Gala Samorządu oraz Gala Kobiet Wyjątkowych. Początek o godz. 18:00.
Rozwiąż quiz online i wygraj nagrody
Niepowtarzalna szansa już dziś, 8 maja, od godziny 17.00 do 17.15. W ciągu tych 15 minut trzeba rozpocząć rozwiązywanie, a ten kto zacznie, będzie rozwiązywał tak długo, jak będzie chciał. Należy jednak pamiętać, że o ogólnym wyniku (oprócz wyniku punktowego), decyduje oczywiście czas.
Oscary 2022. Kto jest faworytem na nagrodę za aktora pierwszoplanowego według bukmacherów online?
Rozdanie Oscarów to wydarzenie światowej rangi w świecie filmu. W tym roku 94. gala obędzie się z niedzieli 27 marca na poniedziałek 28 marca i w praktyce już od tygodni emocjonuje wszystkich fanów kinematografii, którzy oczekują jej wyników. Wydarzenie rozpala także bukmacherów online, których typy mogą być jasną sugestią, kto zwycięży w tegorocznej edycji.
03.03.2022 09:42
Zawodowcy ze stypendiami
87 uczniów szkół z Piotrkowa zostało wyróżnionych stypendiami w ramach programu "Liga Zawodowców". Uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i podpisanie umów odbyło się w czwartek w Bibliotece Pedagogicznej.
Pokaż swoje korzenie i wygrywaj!
Trwa konkurs „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna” skierowany do uczniów klas VI szkół podstawowych. Zadaniem uczestników będzie stworzenie cyfrowego drzewa genealogicznego swojej rodziny w aplikacji konkursowej. Zgłoszenia można przesyłać do 31 marca br.
Zasłużeni dla gminy Wola Krzysztoporska [ZDJĘCIA]
Już po raz kolejny wręczono statuetki "Zasłużony dla Gminy Wola Krzysztoporska 2021". Tym razem, podobnie jak w ubiegłym roku, gala odbyła się w skromniejszej formule i bez udziału publiczności.
Marek Piekarczyk zaśpiewał zasłużonym dla Wolborza
Podczas Koncertu Noworocznego, który w piątek (28.01) odbył się w Wolborzu wręczono nagrody "Zasłużony dla Wolborza". Statuetki otrzymali - TS Szczerbiec, Ryszard Reczulski i Stanisław Mordaka. Po uroczystości na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru - Marek Piekarczyk.
Podziękowania od prezydenta
21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w piątek prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak spotkał się z pracownikami placówek pomocy społecznej, aby podziękować za pracę na rzecz mieszkańców miasta.
Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej prezydent Krzysztof Chojniak tradycyjnie wyróżnił nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi z piotrkowskich placówek oświatowych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat