Advertisement

Artykuły do tagu: karate

Piotrkowscy karatecy wywalczyli kolejne medale
Cztery krążki, trzy brązowe i jeden srebrny, zdobyli reprezentanci piotrkowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoły Karate Tradycyjnego podczas IV edycji Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego, która odbyła się w Ozorkowie.
Karatecy z Piotrkowa znów błysnęli
Podczas III edycji Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego w Zgierzu reprezentantki piotrkowskiego UKS Szkoły Karate Tradycyjnego zdobyły dwa medale.
Historyczny sukces piotrkowskiego UKS
Olga Świąder, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim zdobyła brązowy medal w kumite indywidualnym kobiet podczas XXV Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, które 17-18 maja odbyły się w Gdańsku.
Olczyk i Kowalik najlepsi
Znany jest już ranking najlepszych sportowców Oyama Karate w 2013roku. Zarówno wśród seniorek i seniorów na pierwszy miejscu znaleźli się zawodnicy piotrkowskiego klubu Oyama Karate WASHI.
Młodzi mistrzowie nagrodzeni
Zapaśnik Mateusz Bernatek i karateka Jakub Kowalik zostali nagrodzeni za swoje ostatnie osiągnięcia sportowe.
Wielkie emocje w Moszczenicy
Takiej sportowej imprezy nie było jeszcze w Moszczenicy. Prawie czterystu uczestników wzięło udział w Mistrzostwach Polski Oyama Karate w konkurencji knockdown. Emocjonujące walki oglądał komplet publiczności.
Walki o mistrzostwo Polski już w ten weekend
To będzie wielka sportowa impreza. Na mistrzostwa Polski w karate przybędzie ponad 350 zawodników z czterdziestu ośrodków karate. Organizatorem imprezy jest piotrkowski klub Oyama Karate Washi. Władze klubu i gminy Moszczenica serdecznie zapraszają na to wydarzenie.
Karatecy powalczą o mistrzostwo w Moszczenicy
350 zawodników z całego kraju weźmie udział w Mistrzostwach Polski Oyama Karate Juniorów i Seniorów, które już 13 i 14 kwietnia odbędą się w hali sportowej w Moszczenicy.
Pięć medali piotrkowskich karateków
W Łasku rozegrane zostały XIX Mistrzostwa Polski Oyama Karate w konkurencji kata. Znakomicie spisali się w tych zawodach karatecy Piotrkowskiego Klubu Karate Oyama Washi, którzy wywalczyli pięć medali.
Piotrków nie chce mistrzostw Polski?
To będzie wielka, trzydniowa impreza. Na mistrzostwa Polski w karate przybędzie ponad 350 zawodników z czterdziestu ośrodków karate. Organizatorem imprezy jest piotrkowski klub Oyama Karate Washi. Gdzie odbędą się walki? Na pewno nie w Piotrkowie. Miasto odmówiło współpracy przy przygotowaniu imprezy. W związku z tym walki odbędą się 13 i14 kwietnia w Moszczenicy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat