Advertisement

Piotrkowianin wicemistrzem Łodzi

ePiotrkow Wtorek, 15 marca 201626931
Karatecy UKS Szkoły Karate Tradycyjnego udanie rozpoczęli sezon. Pięciu reprezentantów tego klubu wzięło udział w III Mistrzostwach Łodzi, wszyscy startowali w kumite indywidualnym (wolna walka). Jeden z nich zdobył srebrny medal.
Piotrkowianin wicemistrzem Łodzi

W kategorii junior młodszy (14-15 lat) wystartowali Kacper Święconek, Sebastian Szulc oraz Łukasz Pietrowski. Wszyscy trzej zadebiutowali w zawodach tej rangi.

 

Z kolei w kategorii junior (16-17 lat) walczyli Jakub Fijałkowski oraz Radosław Kuzon, ten ostatni zajął drugie miejsce w kumite.

 

- Jestem bardzo zadowolony ze swoich zawodników i gratuluję super postawy naszym reprezentantom, którzy pokazali karate na bardzo dobrym poziomie – podsumował Rafał Michalak, trener piotrkowskich karateków.

 

W zawodach wystartowało ok. 200 zawodników z 15 klubów. W kwietniu piotrkowscy karatecy wystartują w kolejnym turnieju regionalnym, a w maju wezmą udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów.

 

 


Zainteresował temat?

3

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

introwertyk ~introwertyk (Gość)19.03.2016 11:07

rakija

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat