Artykuły do tagu: działalność gospodarcza

Co z ofertami dla bezrobotnych w powiecie piotrkowskim?
Jak aktualnie wygląda kwestia ofert pracy w powiecie piotrkowskim? Co z bezrobociem i na jakie wsparcie mogą liczyć osoby szukające zatrudnienia? - na te pytania odpowiedziała Dorota Cudzich, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.
Jak założyć własny biznes? Pomysł, koszty i rozwój
Prowadzenie działalności gospodarczej jest ciekawą alternatywą dla osób, które zmęczone są pracą na etacie i chciałyby działać na własny rachunek. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji warto to jednak dokładnie przemyśleć. Jakie są koszty prowadzenia firmy, jak ją zarejestrować i rozwijać?
Jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą?
Jednoosobowa działalność gospodarcza cieszy się największą popularnością wśród form prowadzenia własnej firmy. Wszystko to za sprawą nieskomplikowanych formalności przy jej rejestracji, niewielkich kosztów prowadzenia oraz prostym rozliczaniu wydatków oraz przychodów. Z dalszej części tego artykułu dowiesz się jakie są inne korzyści prowadzenia własnej firmy oraz jak wygląda procedura jej rejestracji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat