W sobotę od 12:00 do 20:00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają do galerii Focus Mall oraz centrum handlowego Echo, gdzie pokażą mieszkańcom jak poradzić sobie z wypełnieniem e-deklaracji.
Marcin Krakowiak zwyciężył w pojedynku w federacji Fight Exclusive Night w warszawskiej COS Torwar, który stoczył w sobotę (16 marca). Walka transmitowana była kanale Polsat Sport Fight.
Już w środę, 20 marca, od godziny 9.00 do 13.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 zorganizowane zostaną dni otwarte. Przyszli absolwenci klas ósmych i gimnazjalnych będą mogli obejrzeć szkołę i zapoznać się z jej ofertą edukacyjną.
Tony toksycznych odpadów trafiały do miejskiej kanalizacji w Piotrkowie. Nie wiadomo jak długo trwał ten proceder. Firma, która przywoziła nieczystości twierdzi, że była to jednorazowa pomyłka. Trochę inne zdanie na ten temat mają przedstawiciele Piotrkowskich Wodociągów.
W piątek ok. godz. 3 nad ranem na drodze krajowej nr 12 w Srocku doszło do wypadku.
Co łączy Nowy Jork, Procol Harum, Templariuszy i Piotrków? Osoba Arkadiusza Niemirskiego. Dziennikarz i powieściopisarz, autor między innymi kontynuacji słynnej serii o Panu Samochodziku, goszcząc w Miejskiej Bibliotece Publicznej, opowiedział o swoich podróżach do Nowego Jorku, spotkaniach - zamierzonych i przypadkowych - z Gary’m Brookerem, jak i zapowiedział nowe, poprawione wydanie „Bożka Templariuszy”, powieści sensacyjno-kryminalnej, której akcja rozgrywa się w Piotrkowie.
Kierowcy bądźcie ostrożni! W czwartek w naszym powiecie doszło do dwóch wypadków.
Gdyby Piotrkowianin wygrał w środę w Kwidzynie, awansowałby do czołowej "siódemki" w tabeli, tak się jednak nie stało. Gospodarze wygrali ten mecz 33:28 (18:14). Podczas tego spotkania nasz rozgrywający Grzegorz Sobut (na zdjęciu) zdobył 1000. bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Tym razem podczas III Pucharu Polski OYAMA CUP w konkurencji Knockdown oraz Otwartych Mistrzostw Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w konkurencjach semi-knockdown i lekki kontakt. Obydwie imprezy zorganizowano 9 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim.
Jeśli Twoją domeną w garderobie jest minimalizm, z pewnością nie lubisz pokaźnej biżuterii.