Advertisement

Artykuły do tagu: Zioła

Zioła na ból głowy – zobacz jak wybrać te najlepsze herbaty ziołowe
Zioła na ból głowy to coraz bardziej powszechny sposób radzenia sobie z problemem, który dotyka wiele osób. Jakie są przyczyny bólu głowy? Czy same zioła na ból głowy są w stanie zlikwidować ten problem? Jakie zioła na ból głowy wybrać i jak powinny działać. Czy warto je stosować? Jeśli masz dość łykania tabletek, które nie rozwiązują problemu, to czytaj dalej.
03.08.2022 10:32
Zioła na potencję
Zioła na potencję przyjdą z pomocą, gdy przyczyną niskiego libido jest przemęczenie i stres. Wzmocnią siły witalne, a wtedy naturalnie pojawi się ochota na korzystanie z różnorodnych aktywności życiowych. Wcześniej jednak warto wykluczyć inne przyczyny utraty ochoty na seks, bo ta może być skutkiem poważnych chorób – nie zaniedbujmy więc zdrowia. Zioła na potencję mogą stosować także profilaktycznie kobiety i mężczyźni dojrzali, aby jak najdłużej zachować sprawność seksualną. Jednak w każdym przypadku należy wiedzieć, po które zioła warto sięgnąć, aby poprawić potencję.
Mieszanki ziołowe Lorem Vit – ziołowe herbaty dla Ciebie
Lorem Vit to nowe mieszanki ziołowe, stworzone by wspierać twój organizm w codziennych wyzwaniach. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście skutecznych i w pełni naturalnych rozwiązań na wiele dolegliwości. Zatroszcz się o swoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz wygląd zewnętrzny w całkowicie naturalny sposób.
Zioła dla sportowców – dla osób aktywnych
Zioła dla sportowców działają niczym elektrolity – uzupełniają organizm w sole mineralne i witaminy, które tracone są w trakcie wysiłku wraz z potem. Dodatkowo budują odporność organizmu, a takie wzmocnienie pozytywnie wpływa na podniesienie ogólnej wydolności i lepsze wyniki. Oprócz tego zioła dla sportowców pomagają się wyciszyć po treningu i zapaść w sen, co także sprzyja regeneracji. Lista korzyści, które możemy osiągnąć, stosując zioła dla sportowców jest więc na tyle długa, że warto dowiedzieć się, po które zioła powinny sięgać osoby aktywne.
McCormick wzywa do podjęcia działań w branży po raporcie EUCCP o nieuczciwych praktykach w europejskim sektorze ziół i przypraw
25 listopada został opublikowany raport EU Food Fraud Network dotyczący oszustw w sektorze ziół i przypraw. Śledztwo przeprowadzone na ponad tysiącu próbek siedmiu typów ziół i przypraw (kurkuma, chili, pieprz, papryka, szafran, oregano i kmin rzymski) zebranych w całej Europie odkryło znaczący poziom fałszerstw żywności, sięgających od ok. 2% w przypadku chili do 48% przy oregano. McCormick Incorporated, światowy lider w dziedzinie przypraw, właściciel takich marek jak Kamis i Galeo, zlecił niezależną analizę swoich produktów, która dowiodła, że oferowane pod markami firmy zioła i przyprawy są autentyczne i bezpieczne.
Napary ziołowe – jakie są ich właściwości i które wybrać?
Niekwestionowanym liderem wśród naparów roślinnych jest herbata – popularna i ogólnodostępna. Jednak świat ziół, z których można przygotować aromatyczny napar, jest o wiele szerszy. Jakie są najciekawsze i najskuteczniejsze napary ziołowe? Cztery polecamy poniżej.
Moc ziół świętej Hildegardy
Nie jest żadną nowością, że natura obdarza nas stale wartościowymi i zdrowymi produktami. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju warzywa i owoce, ale warto również wspomnieć o ziołach, które posiadają zbawienną moc. Są nie tylko zdrowym produktem, ale również lekarstwem na różne dolegliwości.
Zioła szwedzkie - dlaczego warto je stosować?
Leczenie ziołami lub bardziej ogólnie mówiąc stosowanie medycyny naturalnej sięga odległych czasów. Ze względu na postęp technologiczny przez ostatnie dziesięciolecia ten sposób leczenia nieco zszedł na boczny tor, jednak w ostatnim czasie stosowanie naturalnych produktów na rozmaite dolegliwości znów zyskuje na popularności
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat