Advertisement

Artykuły do tagu: Skwer

Mamy skwer Straży Ogniowej
Nie tylko rondom bliźniaczym nadano podczas ostatniej sesji Rady Miasta nazwy. Skwer przy Krakowskim Przedmieściu będzie nosił nazwę Straży Ogniowej Ochotniczej w Piotrkowie. Tak zdecydowali radni.
18.10.2013 13:32
Goście z Madagaskaru
Skwer Handlowy zaprasza swoich klientów w sobotę 26 października na podróż w świat egzotyki.
Motywem przewodnim sobotniej zabawy będzie Madagaskar – ojczyzna wielu egzotycznych zwierząt a jednocześnie tytuł filmu, który zyskał sympatię i dużych i małych. Tak więc w sobotę będzie można spotkać – wiele niezwykłych stworzeń, ale również fikcyjne postacie takie jak Zebra Marty, Król Julian czy Lew Alex. Od godz. 11.00 do godz. 17.00 zapraszamy w świat egzotyki.
Zapraszają na spotkanie ze Star Wars
Już w sobotę 15 czerwca w godzinach 12.00 – 18.00 w Piotrkowie na terenie skweru handlowego przy ul. Wojska Polskiego 137 będzie można przenieść się do świata Star Wars. Postaci z filmu w wiernie odtworzonych kostiumach zabiorą nas w podróż do kresów galaktyki.
Na upiększenie terenów zielonych osiedli coraz chętniej decydują się spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, zlecając profesjonalnym firmom przygotowanie projektu i wykonanie nasadzeń. Niestety rośliny często stają się łupem złodziei.
Zapomniany piotrkowski skwer
To chyba jeden z najbardziej zaniedbanych i zapomnianych skwerów w mieście. Zniszczone ławki, chodnik i zapomniana piaskownica. Mieszkańcy piotrkowskiego skweru Nauczycieli Tajnego Nauczania (u zbiegu ulic Piastowskiej i Próchnika) mieli dość i zgłosili sprawę miejskiemu radnemu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat