Artykuły do tagu: Mecz

Polonia przegrywa z liderem rozgrywek
Bez niespodzianek zakończyło się starcie Polonii Piotrków z liderem IV ligi na stadionie przy ul. Reagana. Podopieczni Roberta Grzesiuka mieli swoje momenty, a nawet kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki, ale to ŁKS II Łódź przez większość spotkania przeważał na boisku. Przyjezdni udokumentowali to trzema trafieniami, na które poloniści nie odpowiedzieli żadnym.
Przegrana Polonii w cieniu pozasportowych emocji
Niestety piłkarze Polonii przegrali 1:3 wyjazdowe spotkanie przeciwko Warcie Sieradz. Poloniści potrafili stworzyć ciekawe akcje, niestety drużynie Roberta Grzesiuka zabrakło skuteczności. Nie można tego powiedzieć o ekipie Warty, która pierwszy celny strzał zamieniła na bramkę, a później dołożyła jeszcze dwie kolejne. Niestety cieniem na boiskowej rywalizacji kładzie się niesportowe zachowanie niektórych piłkarzy Warty, o którym informują obecni na meczu.
Wymęczone zwycięstwo Polonii
Dwie zupełnie odmienne połowy zobaczyliśmy w wykonaniu polonistów podczas ligowego spotkania z Pogonią Zduńska Wola. W pierwszej odsłonie podopieczni Roberta Grzesiuka grali wysoko ustawioną obroną, łatwo przerywali akcje gości i sami wyprowadzali groźne ataki. Niestety w drugiej połowie ci samu zawodnicy nie byli w stanie stworzyć ani jednej ciekawej akcji i popełniali niewymuszone, wręcz szkolne błędy. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie i Polonia ostatecznie wygrała 2:1.
Wysoka porażka Piotrkowianina
Kilka miesięcy temu w Puławach Piotrkowianin był bliski sprawienia ogromnej niespodzianki, przegrywając z Azotami tylko jedną bramką. W rewanżu drużyna Roberta Lisa nawet przez chwilę nie pozwoliła pomyśleć piotrkowskim szczypiornistom o nawiązaniu wyrównanej walki. Przez cały mecz przyjezdni mieli kontrolę nad jego przebiegiem, wygrywając różnicą aż 12 trafień - 40:28.
Piotrkowianin przegrywa w Głogowie
Pech nie chce opuścić drużyny Piotrkowianina. Po raz drugi w tym sezonie drużyna Bartosza Jureckiego przegrała jedną bramką z Chrobrym Głogów. Tym razem na wyjeździe 29:30 (16:14). Przegrana boli tym bardziej, że przez większość spotkania to Piotrkowianin dyktował warunki.
Pierwsza wiosenna przegrana Polonii
Piłkarzom Polonii Piotrków nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy w rundzie wiosennej. Piotrkowska drużyna przegrała wyjazdowy mecz w Kleszczowie z tamtejszą Omegą 3:0(1:0). Tym samym podopieczni Roberta Grzesiuka stracili nie tylko pierwsze punkty po wznowieniu IV-ligowych rozgrywek, ale także pierwsze bramki.
29.03.2021 14:50
Kolejna wygrana Polonii
Trzecią wygraną z rzędu w rundzie wiosennej odnieśli piłkarze Polonii Piotrków. Na stadionie przy ul. Reagana, po fenomenalnej drugiej połowie, poloniści pokonali w meczu 22. kolejki IV ligi łódzkiej ekipę Czarnych Rząśnia 4:0 (0:0)
Mecz w Głogowie przełożony
Jak poinformowały władze PGNiG Superligi - mecz wyjazdowy Piotrkowianina z Chrobrym Głogów nie odbędzie się w planowym terminie. W ekipie z Głogowa stwierdzono zakażenie koronawirusem Sars-Cov-2, co było powodem decyzji.
Wyrównana walka bez happy endu
Szczypiorniści Piotrkowianina przegrali mecz 17. Serii PGNiG Superligi z TORUS Wybrzeżem Gdańsk 26:27 (13:13), mając w końcówce otwartą drogę do pierwszego zwycięstwa za trzy punkty przed własną publicznością. Na trzy minuty przed końcem było bowiem 26:25 dla drużyny Bartosza Jureckiego. Piotrkowianin miał piłkę i grał w podwójnej przewadze. Zszedł jednak z boiska pokonany.
Polonia lepsza od Jutrzenki
Polonia Piotrków Trybunalski pewnie wygrała drugi mecz rundy wiosennej. Na wyjeździe okazała się skuteczniejsza od zespołu Jutrzenki Drzewce, którą pokonała 2:0.