Artykuły do tagu: CNC

Edukacja zawodowa na miarę XXI wieku
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie, czyli popularnej "Piomie" trwa seria kursów z zakresu programowania obrabiarek cyfrowych. Szkoła pozyskała finansowanie na zakup urządzeń oraz prowadzenie szkoleń w ramach projektu "Wysoka Jakość Kształcenia Zawodowego w ZSP 2", który ma przygotować młodzeż do równorzędnej konkurencji z wykwalifikowanymi pracownikami.
Jak przemysł wykorzystuje obróbkę CNC?
Obróbka CNC to technologia o szerokim zastosowaniu w przemyśle. Pozwala seryjnie produkować bardzo dokładne elementy, a do tego w bardzo krótkim czasie. Dowiedz się, jak przemysł wykorzystuje technologię sterowania numerycznego i co dzięki niej wytwarza.
Zwiększenie efektywności produkcji, dzięki maszynom CNC
Maszyny CNC wyposażone w innowacyjne technologie skutecznie wspierają proces produkcyjny. Z tego względu każde przedsiębiorstwo, któremu zależy na zachowaniu konkurencyjności na rynku, powinno rozważyć inwestycję w te nowoczesne urządzenia. Co więcej połączenie ich w zintegrowany system przełoży się na wymierne korzyści dla firmy, poprzez m.in. pracę 24/7.
Cnc 

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat