Advertisement

Wyślij "serduszko" dla Patryka. Pomagamy wygrać życie!

ePiotrkow Poniedziałek, 19 września 202227152
Patryk Wysmyk 💗 mu wyślij - to nazwa facebookwej grupy pomocy dla Patryka Wysmyka z Piotrkowa, który walczy z rakiem. Aby wygrać tę walkę potrzeba 2 milionów złotych na leczenie w Barcelonie.
Fot. materiały prywatne Fot. materiały prywatne

W pierwszej kolejności potrzeba 300 tysięcy złotych. Te pieniądze pozwolą na operację i rozpoczęcie leczenia. Cała terapia zaplanowana jest na dziesięć miesięcy i ma kosztować 2 miliony złotych. Całą historię Patryka opisujemy w tekście: 

 

Ostatnia bitwa – o wszystko! Nastoletni Patryk z Piotrkowa walczy o życie

 

Mnóstwo osób dobrego serca włączyło się w akcję pomocy dla Patryka i jego rodziców. Cel jest jasny: zebrać potrzebne pieniądze. 

Na facebookowej grupie Patryk Wysmyk 💗 mu wyślij, można znaleźć wszelkie informacje na temat prowadzonej zbiórki oraz akcji pomocowych, które są organizowane. Trwają już także licytacje różnych przedmiotów, a dochód z nich będzie przeznaczony na leczenie Patryka. Do wylicytowania są m.in. sesja fotograficzna, wózek dziecięcy, meble, puzzle, gry czy książki.

Zapraszamy do licytowania oraz udostępniania nowych przedmiotów, z których dochód będzie przeznaczony na leczenie chłopca. 

Jesteście niesamowici - codziennie zadziwiacie nas wpłatami. Mniejszymi, większymi, ale regularnymi i to podnosi pięknie zbiórkę Patryka w rankingach. Jeśli tak będziemy działać #dlaPatrykaWysmyka, uparcie i codziennie - to kwota 300 tysięcy potrzebna na rozpoczęcie leczenia jest już na wyciągnięcie ręki, a 2 miliony, to już będzie siła rozpędu... Bo w to wierzymy i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Trzymajmy się więc razem mocno wyznaczonego celu, a na pewno nam się uda - piszą administratorzy grupy. 

Patrykowi można także pomóc na zbiórce, która organizowana jest na portalu siepomoga.pl. Chcesz pomóc - KLIKNIJ! 

 


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)20.09.2022 15:48

A na innego to były tysiące "przejętych" serduszek: od radnych oraz innych "polityków", działaczy, strażaków i kół gospodyń wiejskich. Gdzie jesteście teraz?

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat