Advertisement

Tragiczny finał poszukiwań

ePiotrkowOpoczno Niedziela, 24 kwietnia 2022182168
Niestety prowadzone od kilku dni poszukiwania zaginionej mieszkanki Sulejowa Podklasztorze zakończyły się w najgorszy możliwy sposób. W niedzielę (24.04) po południu w lesie znaleziono ciało kobiety.
zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay.com zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay.com

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukiwali zaginionej Zofii Cichockiej-Gapińskiej od trzech dni. Kobieta ostatni raz widziana była przed godz. 10.00 w czwartek, 21 kwietnia, w okolicach przystanku autobusowego przy ulicy Rycerskiej w Sulejowie. Nie wróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Bliscy powiadomili policję i rozpoczęli poszukiwania. W akcję poszukiwawczą zaangażowano także policyjny śmigłowiec, jednak nie przyniosło to skutku.

 

- Niestety, mogę potwierdzić te smutne informacje. Ciało znaleziono na terenie leśnym w okolicach Opoczna i sprawą zajmują się zarówno opoczyńscy policjanci, jak i tamtejsza prokuratura - powiedziała st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskich policjantów.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

11111 ~11111 (Gość)25.04.2022 16:45

Dekkers naucz się czytać ze zrozumieniem to wcale nie jest takie trudne.

30


Gm.Aleksandrow ~Gm.Aleksandrow (Gość)24.04.2022 20:09

Poszukiwania byly w Sulejowie.Opoczno 30 km.dalej.Ktos cos wytlumaczy...??

92


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat