Advertisement

Teatr, kino i nie tylko, czyli wakacje z OEA MOK

ePiotrkow Wtorek, 09 sierpnia 20220
Niezapomniany oraz po brzegi wypełniony atrakcjami był dla dzieci pierwszy tydzień sierpnia w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wszystkim uczestnikom ten czas upłynął pod znakiem dobrej zabawy i artystycznych spotkań, o które zadbali instruktorzy zajęć muzycznych, plastycznych i fotograficznych.

Ładuję galerię...

Nie zabrakło także spotkania z aktorami, na które zaprosił młodych piotrkowian teatr "Pacuś".

Tym razem obejrzeliśmy spektakl pt. "O niesfornej kózce" pełen piosenek i dużej dawki humoru, a także refleksji, że takie wartości jak szczerość, umiejętność wybaczania i prawdziwa przyjaźń są w życiu najważniejsze. Podczas projekcji filmu "Minionki. Wejście Gru" poznaliśmy dwunastolatka, który chciał zostać najpotężniejszym złoczyńcą na świecie, ale też daliśmy się porwać opowieści o przyjaźni i akceptacji tego, jakim się jest - wspominają organizatorzy.

 

Zwieńczeniem tygodnia była wycieczka na basen, gdzie młodzież mogła się schłodzić po upalnym tygodniu. Jaki był to tydzień? Przekonajcie się, oglądając fotogalerię.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat