Advertisement

Sprawdzali, kto najlepiej udzielał pomocy

ePiotrkow Czwartek, 13 czerwca 20134
Konkurs wiedzy szkół ponadgimnazjalnych z zakresu udzielania pierwszej pomocy odbył się w czwartek w piotrkowskim Amfiteatrze Miejskim. Drużyny biorące udział w konkursie miały za zadanie udzielić pomocy przedmedycznej poszkodowanemu.
Zainteresował temat?

5

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy ~Al Bundy (Gość)13.06.2013 23:13

Tak, ten na zdjęciach faktycznie musiał przejść ciekawy wypadek. Wygląda jakby go ktoś postrzelił w klatkę, na to ktoś nieudolnie nałożył bandaż (w dodatku zabandażowali go w koszuli) - rana wystaje nad bandażem... Po tym dziwacznym bandażowaniu ktoś nieszczęśnika jeszcze jakimś puginałem przebił... Prawdziwy pechowiec... Ciekawe czy po takich obrażeniach ma świadomość, że nogę chciał mu borsuk zeżreć?

00


budowlaniec ~budowlaniec (Gość)13.06.2013 20:05

Kolego była do udzielenia pomoc osobie, która się zadławiła, straciła przytomność i nie oddychała, oraz użyć AED, natomiast druga sytuacja - jak widać na zdjęciach, osoba z wbitym nożem w klatkę piersiową, oraz złamanie nogi oraz prowadzenie RKO

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)13.06.2013 20:01

Cytuję:
zadanie udzielić pomocy przedmedycznej poszkodowanemu


Po zdjęciach widzę, że poszkodowany uczestniczył w interesującym wypadku:)
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


Meggie_xx ~Meggie_xx (Gość)13.06.2013 16:37

to nieprawda. był to konkurs o zakresie Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne, to po pierwsze, a po drugie były to 2 zadania praktyczne i jeden test z wiedzy medycznej. wiem, bo razem z moją drużyną zajęłyśmy 1. msc :)

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat