Reklama

Remont drogi Aleksandrów-Rożenek

ePiotrkowRegion Czwartek, 07 października 202115394
W gminie Aleksandrów trwa kolejna inwestycja w rozbudowę infrastruktury drogowej. Prace modernizacyjne wykonywane są na drodze Aleksandrów-Rożenek.
Fot. UG Aleksandrów

Przebudowa tej drogi to jedna z części większego projektu polegającego na wyremontowaniu odcinka drogi powiatowej Sulejów- Kawęczyn – Krasik. W ramach tego zadania wyremontowany będzie odcinek o długości ponad 4 km, a inwestycja jest realizowana przez gminę Aleksandrów w partnerstwie z Powiatem Piotrkowskim.


- Remont tej drogi jest niezwykle istotny z punktu widzenia mieszkańców i poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Bez wątpienia inwestycja wpłynie również pozytywnie na dostępność komunikacyjną instytucji publicznych zlokalizowanych na terenie naszej gminy oraz powiatu piotrkowskiego – podkreśla Paweł Mamrot, wójt gminy Aleksandrów.


Na realizację prac Aleksandrów pozyskał 837 tys. 690 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a na współfinansowanie zadania kolejne 400 tys. złotych przeznaczył powiat piotrkowski.


Zainteresował temat?

1

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.10.2021 08:58

Panie wójcie niech pan pomyśli o dalszym odcinku tej drogi przez las ,bo tam nawet rowerem ciężko jechać a co dopiero jak dwa samochody mają się minąć. Wiem że pan tam nie jeździ i to was mało obchodzi ale to wy z powiatem jesteście odpowiedzialni za bezpieczeństwo, i naprawa nie polega na tym że sobie powiat wstawi znak droga uszkodzona i po sprawie. Dobrze że inwestujecie tylko można robić od najgorszych dróg . Po co była droga robiona Rozenek Borowiec tu przez las jak i tak już korzenie wysadzają kto tak robi bez kopania rowów przynajmniej przetrwałby te korzenie i efekt pracy byłby dłuższy , i pieniądze były by wydane z sensem .

40


Koli ~Koli (Gość)07.10.2021 21:31

Brawo powiat rzeczywiście coraz lepsze drogi w porównaniu z miastem

32


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat