Advertisement
artykuł sponsorowany

Rehabilitacja z opieką 24h dla Osób Starszych

Poniedziałek, 19 września 2022
Opieka lekarska, szeroka oferta rehabilitacyjna, terapia zajęciowa, dietetyczna kuchnia, spokojna okolica i przyjazna atmosfera – to tylko wybrane elementy oferty placówki Comfort Life w Ujeździe k. Tomaszowa Maz.

Ładuję galerię...

Placówka jest wyspecjalizowanym ośrodkiem świadczącym rehabilitację i kompleksową opiekę dla osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych podczas pobytów krótko i długoterminowych. Wśród podopiecznych są zarówno osoby po udarach i urazach czaszkowo - mózgowych, zawałach czy złamaniach m.in. w obrębie stawu biodrowego (placówka specjalizuje się w reedukacji chodu). Ośrodek prowadzi także rehabilitację Osób po endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego.

 

W ośrodku można skorzystać z robota do rehabilitacji neurologicznej LUNA, która znakomicie wspomaga powrót do zdrowia po przebytym udarze mózgu. Oprócz tego placówka posiada gabinety zabiegów fizykalnych i masażu, rehabilitacji wodnej oraz dwie sale wyposażone w sprzęt do rehabilitacji ruchowej i ćwiczeń aerobowych. Ośrodek prowadzi także rehabilitację metodą PNF. Ta metoda znacząco przyspiesza powrót Osób Starszych do samodzielności i poprawia ich jakość życia.

 

Informacje i zapisy: 608-412-974
Adres obiektu: ul. Łąkowa 3, Ujazd k. Tomaszowa Mazowieckiego, woj. łódzkie
www.comfortlife.com.pl


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat